Safmarine Sledování Kontejnerů,Track Safmarine Container (24 Hrs)

Níže zadejte své sledovací číslo Safmarine a získejte informace o živém doručení pomocí našeho expresního sledovacího systému.

O Safmarine

sledování safmarinůSafmarine (Safmarine Container Lines NV) je mezinárodní přepravní společnost nabízející služby přepravy kontejnerů a hromadné dopravy po celém světě. Společnost Safmarine, která byla založena v roce 1946 jihoafrickými průmyslníky a americkými majiteli lodí, je nyní široce známá jako specialista na obchod mezi severem a jihem a na Afriku. Linka je zastoupena ve více než 130 zemích po celém světě a své služby prodává více než 1200 námořníků. Safmarine má centrálu a je registrována v Antverpách v Belgii od roku 1996, kdy dokončila akvizici belgické kontejnerové linky CMBT, která byla následkem CMB. V roce 1999 Safmarine koupila dánská společnost AP Moller-Maersk Group a Maersk se rozhodl zachovat značku Safmarine spíše než ji zcela integrovat do Maersk Sealand. V roce 2002 Safmarine získala Torm Lines.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Nápověda ke sledování safmarinů

  • Pokud máte problém s naším systémem sledování kontejnerů, sledujte svůj kontejner přímo na webu Safmarine .
  • Pokud z oficiálních stránek Safmarine nedostanete žádné informace o sledování, raději kontaktujte Safmarine .

Safmarine News

  • Safmariners slaví Mezinárodní den Mandely

Kontaktujte Safmarine na sociálních sítích

Safmarine lze kontaktovat prostřednictvím následujícího

  • Facebook
  • Linkedin
  • Cvrlikání

Formát sledovacího čísla kontejneru Safmarine

Když posíláte se Safmarine, dostanete sledovací číslo kontejneru Safmarine ve formátu SAMU1234567, SAMU je předpona Safmarine. Safmarine má dvě předpony: SAMU a CMBU . Zjistěte více informací o sledovacím čísle kontejneru Safmarine z obrázku níže.

sledování safmarinů

Související sledování

Centrum nápovědy Safmarine Tracking

Pokud máte problém s naším systémem Safmarine Tracking, odešlete svůj problém zde, pomůžeme vám co nejdříve.
Prohlášení : NEMŮŽEME vaším jménem kontaktovat dopravce nebo jiné osoby, můžeme vám pouze pomoci sledovat váš balíček pomocí vašeho sledovacího čísla Safmarine v oficiálním sledovacím systému.

Dejte nám prosím vědět, pokusíme se pro vás sledovat stav. Nemůžeme vás však kontaktovat ohledně jakéhokoli problému se zásilkou. Pro jakoukoli podporu se obraťte na jejich oficiální tým podpory.

užitečné odkazy

Sledujte více kontejnerových zásilek