RCL Sledování Kontejnerů,Track RCL Container (24 Hrs)

Níže zadejte své sledovací číslo kontejneru RCL , mělo by mít formát REGU1234567, získejte stav kontejneru RCL v reálném čase.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

O RCL

sledování rclSpolečnost Regional Container Lines (RCL) začala jako Common Feeder Operator a provozovala svou první kontejnerovou loď v roce 1979 mezi Bangkokem a Singapurem.

V roce 1988 byla RCL kotována na thajské burze cenných papírů a od té doby dosáhla uspokojivého výkonu a finanční návratnosti pro akcionáře.

V současné době RCL vlastní a provozuje 40 kontejnerových lodí pokrývajících více než 60 destinací v Asii, Austrálii a na Středním východě.

Nápověda ke sledování RCL

  • Pokud máte problém s naším systémem sledování kontejnerů, sledujte svůj kontejner přímo na webu RCL .
  • Pokud z oficiálních stránek RCL nezískáte žádné informace o sledování, raději kontaktujte RCL .

Formát čísla sledování kontejneru RCL

Když odesíláte s RCL, získáte sledovací číslo kontejneru RCL ve formátu REGU1234567, REGU je předpona RCL. Další informace o čísle sledování kontejneru RCL z níže uvedeného obrázku.
sledování kontejnerů rcl

Centrum nápovědy RCL Container Tracking

Pokud máte problém s naším systémem RCL Container Tracking, odešlete svůj problém zde, pomůžeme vám co nejdříve.
Prohlášení : NEMŮŽEME vaším jménem kontaktovat přepravce nebo jiné osoby, můžeme vám pouze pomoci sledovat váš balíček pomocí vašeho sledovacího čísla kontejneru RCL v oficiálním sledovacím systému.

Dejte nám prosím vědět, pokusíme se pro vás sledovat stav. Nemůžeme vás však kontaktovat ohledně jakéhokoli problému se zásilkou. Pro jakoukoli podporu se obraťte na jejich oficiální tým podpory.

užitečné odkazy

Sledujte více kontejnerových zásilek