PIL Konteyner Takibi,Track PIL Container (24 Hrs)

PIL konteyner takip numaranızı aşağıya girin , PILU1234567 formatına sahip olmalı, gerçek zamanlı PIL konteyner durumunu alın.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Pasifik Uluslararası Hatları Hakkında

pil izleme1967’den beri kurulan Pacific International Lines , Singapur’daki bir kıyı gemi sahibi/operatöründen, Asya-Afrika ve Orta Doğu’ya odaklanarak Güneydoğu Asya’daki en büyük armatörlerden biri haline geldi. Bugün PIL, dünyanın en iyi konteyner gemisi operatörleri arasında 16. sırada yer almakta olup, dünya çapında 100 ülkede 500’den fazla noktada konteyner taşımacılığı hizmetleri ve çok amaçlı hizmetler sunmaktadır ve dünya çapında yaklaşık 18.000 çalışanı istihdam etmektedir.

Resmi web sitesi: www.pilship.com

PIL İzleme Yardımı

  • Konteyner takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, lütfen konteynerinizi doğrudan PIL web sitesinde takip edin .
  • PIL resmi web sitesinden izleme bilgisi almazsanız, PIL ile iletişime geçmeniz daha iyi olur .

PIL Haberleri

  • Sudan’da PIL Temsilcisinin Yeni Atanması

Sosyal Medyada PIL ile İletişime Geçin

PIL ile aşağıdakiler aracılığıyla iletişime geçilebilir:

  • Facebook
  • Linkedin
  • heyecan

PIL Konteyner Takip Numarası Formatı

PIL ile gönderdiğinizde, PILU1234567 biçiminde bir PIL konteyner takip numarası alacaksınız, PILU, PIL’in önekidir. PIL’in iki ön eki vardır, bunlar PILU ve PCIU’dur . Aşağıdaki resimden daha fazla acl konteyner takip numarası bilgisini öğrenin.
pil konteyner takibi

PIL Konteyner Takibi Yardım Merkezi

PIL Takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, sorununuzu buradan iletin, size en kısa sürede yardımcı olalım.
Beyan : Sizin adınıza taşıyıcı veya başkaları ile iletişime geçemeyiz, sadece resmi takip sistemindeki PIL Konteyner takip numaranızla paketinizi takip etmenize yardımcı olabiliriz.

Lütfen bize bildirin, durumunuzu sizin için takip etmeye çalışacağız. Ancak, herhangi bir gönderi sorunuyla ilgili olarak sizin adınıza iletişime geçemiyoruz. Herhangi bir destek için lütfen resmi destek ekibiyle iletişime geçin.

kullanışlı bağlantılar

Daha Fazla Konteyner Gönderisini Takip Edin