PIL Śledzenie Kontenerów,Track PIL Container (24 Hrs)

Wprowadź poniżej swój numer śledzenia kontenera PIL , powinien mieć format PILU1234567, uzyskaj status kontenera PIL w czasie rzeczywistym.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Informacje o liniach Pacific International

śledzenie pilZałożona w 1967 roku firma Pacific International Lines przekształciła się z przybrzeżnego armatora/operatora w Singapurze w jednego z największych armatorów w Azji Południowo-Wschodniej, koncentrując się na Azji i Afryce oraz na Bliskim Wschodzie. Dziś PIL zajmuje 16 miejsce wśród największych operatorów kontenerowych na świecie, oferując usługi kontenerowe i usługi wielofunkcyjne w ponad 500 lokalizacjach w 100 krajach na całym świecie, zatrudnia około 18 000 pracowników na całym świecie.

Oficjalna strona internetowa: www.pilship.com

Pomoc dotycząca śledzenia PIL

  • Jeśli masz problem z naszym systemem śledzenia kontenerów, śledź swój kontener bezpośrednio na stronie internetowej PIL .
  • Jeśli nie otrzymasz żadnych informacji o śledzeniu z oficjalnej strony internetowej PIL, lepiej skontaktuj się z PIL .

Aktualności PIL

  • Nowa nominacja pełnomocnika PIL w Sudanie

Skontaktuj się z PIL w mediach społecznościowych

Z PIL można się skontaktować za pośrednictwem następujących

  • Facebook
  • Linkedin
  • Świergot

Format numeru śledzenia kontenera PIL

Kiedy wysyłasz z PIL, otrzymasz numer śledzenia kontenera PIL w formacie PILU1234567, PILU to prefiks PIL. PIL ma dwa prefiksy, są to PILU i PCIU . Dowiedz się więcej informacji o numerze śledzenia kontenera acl z poniższego obrazu.
śledzenie kontenera pil

Centrum pomocy śledzenia kontenerów PIL

Jeśli masz problem z naszym systemem śledzenia PIL, zgłoś swój problem tutaj, pomożemy Ci tak szybko, jak to możliwe.
Oświadczenie : NIE możemy skontaktować się z przewoźnikiem ani innymi osobami w Twoim imieniu, możemy jedynie pomóc Ci śledzić przesyłkę za pomocą numeru śledzenia kontenera PIL w oficjalnym systemie śledzenia.

Daj nam znać, postaramy się śledzić status dla Ciebie. Nie możemy jednak skontaktować się w Twoim imieniu w sprawie jakichkolwiek problemów z wysyłką. Aby uzyskać pomoc, skontaktuj się z ich oficjalnym zespołem pomocy technicznej.

Przydatne linki

Śledź więcej przesyłek kontenerowych