PIL Konteineru Izsekošana,Track PIL Container (24 Hrs)

Tālāk ievadiet savu PIL konteinera izsekošanas numuru , kura formāts ir PILU1234567, lai iegūtu reāllaika PIL konteinera statusu.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Par Pacific International Lines

pil izsekošanaKopš 1967. gada iekļautais uzņēmums Pacific International Lines no piekrastes kuģu īpašnieka/operatora Singapūrā ir kļuvis par vienu no lielākajiem kuģu īpašniekiem Dienvidaustrumāzijā, koncentrējoties uz Āziju, Āfriku un Tuvajiem Austrumiem. Šobrīd PIL ieņem 16. vietu starp labākajiem konteinerkuģu operatoriem pasaulē, piedāvājot konteineru līnijpārvadātāju pakalpojumus un daudzfunkcionālus pakalpojumus vairāk nekā 500 vietās 100 valstīs visā pasaulē un nodarbina aptuveni 18 000 darbinieku visā pasaulē.

Oficiālā vietne: www.pilship.com

PIL izsekošanas palīdzība

  • Ja jums ir problēmas ar mūsu konteineru izsekošanas sistēmu, lūdzu, izsekojiet savu konteineru tieši PIL vietnē .
  • Ja PIL oficiālajā vietnē nesaņemat nekādu izsekošanas informāciju, labāk sazinieties ar PIL .

PIL ziņas

  • Jauna PIL aģenta iecelšana Sudānā

Sazinieties ar PIL sociālajos medijos

Ar PIL var sazināties, izmantojot tālāk norādīto

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

PIL konteinera izsekošanas numura formāts

Nosūtot ar PIL, jūs saņemsiet PIL konteinera izsekošanas numuru formātā PILU1234567, PILU ir PIL prefikss. PIL ir divi prefiksi, tie ir PILU un PCIU . Uzziniet vairāk informācijas par ACL konteinera izsekošanas numuru no zemāk redzamā attēla.
pil konteineru izsekošana

PIL konteineru izsekošanas palīdzības centrs

Ja jums ir problēmas ar mūsu PIL izsekošanas sistēmu, iesniedziet savu problēmu šeit, mēs jums palīdzēsim, cik drīz vien iespējams.
Paziņot : mēs NEVARAM sazināties ar operatoru vai citiem jūsu vārdā, mēs varam tikai palīdzēt jums izsekot jūsu paku, izmantojot jūsu PIL konteinera izsekošanas numuru oficiālajā izsekošanas sistēmā.

Lūdzu, dariet mums zināmu, mēs centīsimies izsekot jūsu statusam. Tomēr mēs nevaram sazināties jūsu vārdā par sūtījuma problēmām. Lai saņemtu atbalstu, lūdzu, sazinieties ar viņu oficiālo atbalsta komandu.

Noderīgas saites

Izsekojiet vairāk konteineru sūtījumu