PDL Sledovanie Kontajnerov,Track PDL Container (24 Hrs)

Nižšie zadajte číslo sledovania kontajnera Pacific Direct Line , malo by mať formát PDLU1234567, aby ste získali stav kontajnera Pacific Direct Line v reálnom čase.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

O Pacific Direct Line

sledovanie pdlV Pacific Direct Line radi premýšľame o južnom Pacifiku ako o našom domove. Sme hrdí, že tím Pacific Direct Line vytvoril prepravnú spoločnosť s povesťou spoľahlivosti a dlhodobého záväzku slúžiť našim zákazníkom v regióne.

Dnes, prostredníctvom starostlivo vybraných strategických aliancií, Pacific Direct Line rozšírila a zlepšila svoje regionálne podnikanie, ako aj kvalitu služieb ponúkaných zákazníkom v celej oblasti, ktorú nazývame domovom.

Oficiálna webová stránka: www.pdl123.co.nz

Pomoc so sledovaním priamej linky v Tichomorí

Formát čísla sledovania kontajnera v Tichomorskej priamej linke

Keď odosielate s Pacific Direct Line, dostanete číslo zásielky Pacific Direct Line vo formáte PDLU1234567, PDLU je predpona Pacific Direct Line. Zistite viac informácií o čísle zásielky Pacific Direct Line z obrázku nižšie.
pacifické priame sledovanie kontajnerov

Centrum pomoci Pacific Direct Line Container Tracking

Ak máte problém s naším systémom Pacific Direct Line Tracking, zadajte svoj problém tu, pomôžeme vám čo najskôr.
Vyhlásenie : NEMÔŽEME kontaktovať prepravcu alebo iných vo vašom mene, môžeme vám len pomôcť sledovať váš balík pomocou čísla sledovania kontajnera Pacific Direct Line v oficiálnom sledovacom systéme.

Dajte nám vedieť, pokúsime sa pre vás sledovať stav. Nemôžeme vás však kontaktovať v súvislosti s akýmkoľvek problémom so zásielkou. Ak potrebujete akúkoľvek podporu, kontaktujte ich oficiálny tím podpory.

užitočné odkazy

Sledujte viac kontajnerových zásielok