OOCL Konteineri Jälgimine,Track OOCL Container (24 Hrs)

Sisestage allpool oma OOCL-i jälgimisnumber, et saada meie kiirjälgimissüsteemiga teavet reaalajas kohaletoimetamise kohta.

OOCL-i kohta

oocl jälgimineOrient Overseas Container Line ” ja “ OOCL ” on kaubanimed transpordi jaoks, mille pakuvad eraldi: vastavalt Orient Overseas Container Line Limited (“OOCLL”) ja OOCL (Europe) Limited ning mõlemad on ettevõtte Orient Overseas (International) Limited 100% omanduses olevad tütarettevõtted. , Hongkongi börsil noteeritud avalik äriühing (0316). OOCL on üks maailma suurimaid integreeritud rahvusvahelisi konteinerveo-, logistika- ja terminaliettevõtteid. Hongkongi ühe tunnustatuima ülemaailmse kaubamärgina pakub OOCL klientidele täielikult integreeritud logistika- ja konteinerveoteenuseid, mille võrgustik hõlmab Aasiat, Euroopat, Põhja-Ameerikat ja Australaasiat.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Ametlik veebisait: www.oocl.com

OOCL uudised

  • G6 allianss laiendab leviala, et konkureerida P3-ga
  • Orient Overseas (International) Ltd avalikustab 2012. aasta vahetulemused

OOCL-i jälgimise abi

  • Kui teil on probleeme meie konteineri jälgimissüsteemiga, jälgige oma konteinerit otse OOCL-i veebisaidil .
  • Kui te OOCL-i ametlikult veebisaidilt jälgimisteavet ei saa, võtke parem ühendust OOCL -iga .

Võtke sotsiaalmeedias ühendust OOCL-iga

OOCL-iga saab ühendust võtta järgmiselt

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

OOCL konteineri jälgimisnumbri vorming

Kui tarnite OOCL-iga, saate OOCL-konteineri jälgimisnumbri vormingus OOLU1234567, OOLU on OOCL-i eesliide. Lisateavet OOCL-i konteineri jälgimisnumbrite kohta leiate allolevast pildist.
oocl konteineri jälgimine

OOCL-i jälgimise abikeskus

Kui teil on probleeme meie OOCL konteineri jälgimissüsteemiga, esitage oma probleem siin, aitame teid esimesel võimalusel.
Deklareerige : me EI saa teie nimel operaatoriga ega teistega ühendust võtta, saame aidata teil teie pakki jälgida ainult teie OOCL-i jälgimisnumbriga ametlikus jälgimissüsteemis.

Palun andke meile teada, me püüame teie olekut jälgida. Siiski ei saa me teie nimel ühendust võtta mis tahes saadetise probleemiga. Toe saamiseks võtke ühendust nende ametliku tugimeeskonnaga.

Kasulikud lingid

Jälgige rohkem konteinersaadetisi