MOL Konteyner Takibi,Track MOL Container (24 Hrs)

MOL kapsayıcı takip numaranızı aşağıya girin , MOLU1234567 biçiminde olmalıdır, gerçek zamanlı MOL kapsayıcı durumunu alın.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

MOL hakkında

mol izlemeMOL (Mitsui OSK Lines, Ltd.) (Kabushiki-gaisha Shōsen Mitsui) merkezi Toranomon, Minato, Tokyo, Japonya’da bulunan bir Japon nakliye şirketidir. Şirketin ana faaliyet alanı uluslararası nakliyedir. Timsah logosu, dünyanın dört bir yanındaki limanlardaki konteynerlerde görülebilir. >MOL (Mitsui OSK Lines), 1964 yılında, Osaka Shosen Kaisha (OSK) ile Mitsui Steamship Co., Ltd.’nin, eski adı Mitsui Line’ın, Denizcilik Endüstrisinin Yeniden Yapılandırılması ve Yeniden Düzenlenmesi Hakkında Kanun kapsamında birleşmesi sonrasında kuruldu. O zaman şirket, 1.237 bin mt ölü ağırlığa (DWT) sahip 83 gemi ile 13.1 milyar yen sermaye ile Japonya’nın en büyük nakliye şirketiydi.

MOL İzleme Yardımı

  • Konteyner takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, lütfen konteynerinizi doğrudan MOL web sitesinde takip edin .
  • MOL resmi web sitesinden izleme bilgisi almazsanız, MOL ile iletişime geçseniz iyi olur .

MOL Haberleri

  • G6 İttifakı, P3 ile Rekabet Edebilmek için Kapsamı Genişletecek

MOL ile Sosyal Medyada İletişime Geçin

MOL ile aşağıdakiler aracılığıyla iletişime geçilebilir:

  • Facebook
  • Linkedin
  • heyecan

MOL Konteyner Takip Numarası Formatı

MOL ile gönderdiğinizde, MOLU1234567 biçiminde bir MOL konteyner takip numarası alacaksınız, MOLU, MOL’un öneklerinden biridir.

MOL şu öneklere sahiptir: MOAU, MOEU, MOFU, MOGU, MOLU, MORU, MOSU ve MOTU.

Aşağıdaki resimden daha fazla MOL konteyner takip numarası bilgisini öğrenin.
mol konteyner takibi

MOL Konteyner Takibi Yardım Merkezi

MOL Konteyner Takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, sorununuzu buradan iletin, size en kısa sürede yardımcı olalım.
Beyan : Sizin adınıza taşıyıcı veya başkalarıyla iletişime geçemeyiz, yalnızca resmi takip sistemindeki MOL takip numaranızla paketinizi takip etmenize yardımcı olabiliriz.

Lütfen bize bildirin, durumunuzu sizin için takip etmeye çalışacağız. Ancak, herhangi bir gönderi sorunuyla ilgili olarak sizin adınıza iletişime geçemiyoruz. Herhangi bir destek için lütfen resmi destek ekibiyle iletişime geçin.

kullanışlı bağlantılar

Daha Fazla Konteyner Gönderisini Takip Edin