MATSON Sledování Kontejnerů,Track MATSON Container (24 Hrs)

Níže zadejte své číslo sledování kontejneru Matson , mělo by mít formát MATU1234567, získejte stav kontejneru Matson v reálném čase.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

O Matsonovi

sledování matsonaJakožto lídr v pacifické lodní dopravě Matson pokračuje v posilování svých služeb námořní dopravy prostřednictvím vylepšování flotil, špičkových záznamů o příjezdech a podpory současných snah zlepšit infrastrukturu přístavů na Havaji a Guamu, aby co nejlépe odpovídala budoucímu růstu. V posledních letech flotila společnosti Matson přivítala čtyři nově postavené kontejnerové lodě, všechny vybavené dieselovými motory s nižší spotřebou paliva, nejmodernější lodní technologií a řadou „zelených“ designových prvků šetrných k životnímu prostředí.

Nápověda ke sledování Matson

Formát čísla sledování kontejneru Matson

Když posíláte s Matsonem, dostanete číslo pro sledování kontejneru Matson ve formátu MATU1234567, MATU je předpona Matson. Zjistěte více informací o čísle sledování kontejneru Matson z obrázku níže.
sledování kontejnerů matson

Centrum nápovědy Matson Container Tracking

Pokud máte problém s naším systémem Matson Tracking, odešlete svůj problém zde, pomůžeme vám co nejdříve.
Prohlášení : NEMŮŽEME vaším jménem kontaktovat přepravce nebo jiné osoby, můžeme vám pouze pomoci sledovat váš balíček s vaším sledovacím číslem Matson Container v oficiálním sledovacím systému.

Dejte nám prosím vědět, pokusíme se pro vás sledovat stav. Nemůžeme vás však kontaktovat ohledně jakéhokoli problému se zásilkou. Pro jakoukoli podporu se obraťte na jejich oficiální tým podpory.

užitečné odkazy

Sledujte více kontejnerových zásilek