KMTC Sledovanie Kontajnerov,Track KMTC Container (24 Hrs)

Nižšie zadajte číslo sledovania kontajnera KMTC , malo by mať formát KMTU1234567, aby ste získali stav kontajnera KMTC v reálnom čase.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

O KMTC

sledovanie kmtcOd svojho založenia v roku 1954 je KMTC poprednou kórejskou námornou dopravnou spoločnosťou. S viac ako polstoročím plných znalostí o logistike služieb lodných dopravcov KMTC nepretržite poskytuje služby najvyššej kvality a neustále buduje flotilu svojich plavidiel, aby rozšírila svoje hranice služieb, aby plne uspokojila potreby zákazníkov.

KMTC má kancelárie v Busane, Incheon, Ulsan v Kórei, viac ako 30 prístavov v Japonsku od najsevernejšej časti Hokkaida po najjužnejšie Kjúšú, od najsevernejšieho Dalianu po najjužnejší Hong Kong, KMTC má logistické siete s viac ako 16 prístavmi v Číne. V juhovýchodnej Ázii je viac ako 22 globálnych sietí vrátane Singapuru, Indonézie, Malajzie, Thajska. V severozápadnej Ázii a na Strednom východe je zriadených viac ako 9 globálnych sietí prístavov. Aby sme mohli vykonávať efektívnu manipuláciu s kontajnermi a operácie s plavidlami, získali sme v roku 1999 Ulsan Container Terminal v prístave Ulsan. V roku 2012 je už otvorený nový terminál 2-3 Busan s kapacitou 840 000㎡, aby sa ďalej posilnila efektívna nákladná operácia KMTC. .

Pomocník pre sledovanie KMTC

  • Ak máte problém s naším systémom sledovania kontajnerov, sledujte svoj kontajner priamo na webovej stránke KMTC .
  • Ak z oficiálnej webovej stránky KMTC nedostanete žiadne informácie o sledovaní, radšej kontaktujte KMTC .

Formát čísla sledovania kontajnera KMTC

Keď odosielate s KMTC, dostanete číslo sledovania kontajnera KMTC vo formáte KMTU1234567, KMTU je predpona KMTC. Zistite viac informácií o čísle sledovania kontajnera KMTC z obrázka nižšie.
sledovanie kontajnerov kmtc

Centrum pomoci pre sledovanie kontajnerov KMTC

Ak máte problém s naším systémom sledovania kontajnerov KMTC, zadajte svoj problém tu, pomôžeme vám čo najskôr.
Vyhlásenie : NEMÔŽEME kontaktovať dopravcu ani iných vo vašom mene, môžeme vám len pomôcť sledovať váš balík pomocou čísla sledovania kontajnera KMTC v oficiálnom systéme sledovania.

Dajte nám vedieť, pokúsime sa pre vás sledovať stav. Nemôžeme vás však kontaktovať v súvislosti s akýmkoľvek problémom so zásielkou. Ak potrebujete akúkoľvek podporu, kontaktujte ich oficiálny tím podpory.

užitočné odkazy

Sledujte viac kontajnerových zásielok