KMTC Śledzenie Kontenerów,Track KMTC Container (24 Hrs)

Wprowadź poniżej swój numer śledzenia kontenera KMTC , powinien mieć format KMTU1234567, aby uzyskać status kontenera KMTC w czasie rzeczywistym.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

O KMTC

śledzenie kmtcOd momentu powstania w 1954 roku KMTC jest wiodącą koreańską firmą transportu morskiego. Mając ponad pół wieku pełnej wiedzy w zakresie logistyki usług liniowych, KMTC stale świadczy usługi najwyższej jakości i stale buduje swoje floty statków, aby poszerzać zakres usług, aby w pełni zaspokoić potrzeby klientów.

KMTC ma biura w Busan, Incheon, Ulsan w Korei, ponad 30 portów w Japonii od najbardziej wysuniętego na północ Hokkaido do najbardziej wysuniętego na południe Kiusiu, od północnego Dalian do najbardziej wysuniętego na południe Hongkongu, KMTC posiada sieć logistyczną ponad 16 portów w Chinach. W Azji Południowo-Wschodniej istnieje ponad 22 globalne sieci, w tym Singapur, Indonezja, Malezja, Tajlandia. W Azji Północno-Zachodniej i na Bliskim Wschodzie powstaje ponad 9 globalnych sieci portów. Również w celu prowadzenia naszej efektywnej obsługi kontenerów i operacji statków, w 1999 roku nabyliśmy terminal kontenerowy Ulsan w porcie Ulsan. .

Pomoc dotycząca śledzenia KMTC

  • Jeśli masz problem z naszym systemem śledzenia kontenerów, śledź swój kontener bezpośrednio w witrynie KMTC .
  • Jeśli nie otrzymasz informacji o śledzeniu z oficjalnej witryny KMTC, lepiej skontaktuj się z KMTC .

Format numeru śledzenia kontenera KMTC

W przypadku wysyłki za pośrednictwem KMTC otrzymasz numer śledzenia kontenera KMTC w formacie KMTU1234567, KMTU to prefiks KMTC. Dowiedz się więcej informacji o numerze śledzenia kontenera KMTC z poniższego zdjęcia.
Śledzenie kontenerów kmtc

Centrum pomocy śledzenia kontenerów KMTC

Jeśli masz problem z naszym systemem śledzenia kontenerów KMTC, zgłoś swój problem tutaj, pomożemy Ci tak szybko, jak to możliwe.
Oświadczenie : NIE możemy skontaktować się z przewoźnikiem ani innymi osobami w Twoim imieniu, możemy jedynie pomóc Ci śledzić przesyłkę za pomocą numeru śledzenia kontenera KMTC w oficjalnym systemie śledzenia.

Daj nam znać, postaramy się śledzić status dla Ciebie. Nie możemy jednak skontaktować się w Twoim imieniu w sprawie jakichkolwiek problemów z wysyłką. Aby uzyskać pomoc, skontaktuj się z ich oficjalnym zespołem pomocy technicznej.

Przydatne linki

Śledź więcej przesyłek kontenerowych