KMTC Konteinerio Stebėjimas,Track KMTC Container (24 Hrs)

Toliau įveskite savo KMTC konteinerio stebėjimo numerį , kurio formatas turėtų būti KMTU1234567, kad gautumėte KMTC konteinerio būseną realiuoju laiku.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Apie KMTC

kmtc sekimasNuo pat įkūrimo 1954 m. KMTC yra pirmaujanti Korėjos jūrų transporto bendrovė. Turėdama daugiau nei pusę šimtmečio visą linijinių laivybos paslaugų logistikos žinių, KMTC nuolat teikia aukščiausios kokybės paslaugas ir nuolat plečia savo laivų parką, kad padidintų paslaugų ribas ir visiškai patenkintų klientų poreikius.

KMTC turi biurus Busane, Inčone, Ulsane Korėjoje, daugiau nei 30 uostų Japonijoje nuo šiaurinės Hokaido iki pietinės dalies Kiushu, nuo šiaurinės dalies Daliano iki pietinės Honkongo dalies, KMTC turi daugiau nei 16 Kinijos uostų logistikos tinklus. Pietryčių Azijoje yra daugiau nei 22 pasauliniai tinklai, įskaitant Singapūrą, Indoneziją, Malaiziją ir Tailandą. Šiaurės Vakarų Azijoje ir Artimuosiuose Rytuose sukurti daugiau nei 9 uostų pasauliniai tinklai. Be to, siekdami vykdyti efektyvias konteinerių krovos ir laivų operacijas, 1999 m. įsigijome Ulsano konteinerių terminalą Ulsano uoste. 2012 m. jau atidarytas 840 000 ㎡ Busan New Port 2-3 terminalas, siekiant toliau tobulinti efektyvias KMTC krovinių operacijas. .

KMTC sekimo pagalba

  • Jei kyla problemų dėl mūsų konteinerių stebėjimo sistemos, stebėkite savo konteinerį tiesiogiai KMTC svetainėje .
  • Jei negaunate jokios stebėjimo informacijos iš oficialios KMTC svetainės, geriau susisiekite su KMTC .

KMTC konteinerio stebėjimo numerio formatas

Kai siunčiate su KMTC, gausite KMTC konteinerio sekimo numerį formatu KMTU1234567, KMTU yra KMTC priešdėlis. Sužinokite daugiau apie KMTC konteinerio sekimo numerį žemiau esančiame paveikslėlyje.
kmtc konteinerių sekimas

KMTC konteinerių stebėjimo pagalbos centras

Jei turite problemų su mūsų KMTC konteinerių sekimo sistema, pateikite savo problemą čia, mes jums padėsime kuo greičiau.
Pareikšti: Mes NEgalime susisiekti su operatoriumi ar kitais asmenimis jūsų vardu, galime tik padėti jums sekti siuntinį naudodami KMTC konteinerio sekimo numerį oficialioje sekimo sistemoje.

Praneškite mums, mes stengsimės sekti jūsų būseną. Tačiau negalime jūsų vardu susisiekti dėl bet kokios siuntos problemos. Jei reikia pagalbos, susisiekite su oficialia palaikymo komanda.

Naudingos nuorodos

Stebėkite daugiau konteinerių siuntų