KMTC Konteineri Jälgimine,Track KMTC Container (24 Hrs)

Sisestage allpool oma KMTC konteineri jälgimisnumber , mis peaks olema vormingus KMTU1234567, et saada reaalajas KMTC konteineri olek.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

KMTC kohta

kmtc jälgimineAlates selle asutamisest 1954. aastal on KMTC juhtiv Korea meretranspordiettevõte. Oma enam kui poole sajandi pikkuse liinilaevanduslogistika teadmistega KMTC pakub pidevalt tippkvaliteediga teenuseid ja ehitab pidevalt oma laevaparke, et laiendada oma teeninduspiire, et rahuldada täielikult klientide vajadusi.

KMTC -l on kontorid Busanis, Incheonis ja Ulsanis Koreas, enam kui 30 sadamat Jaapanis kõige põhjapoolsemast Hokkaidost kuni Kyushu lõunaosani, põhjapoolsemast Dalianist kuni Hongkongi lõunapoolse osani. KMTC-l on Hiinas enam kui 16 sadamast koosnevad logistikavõrgud. Kagu-Aasias on rohkem kui 22 ülemaailmset võrku, sealhulgas Singapur, Indoneesia, Malaisia ​​ja Tai. Loode-Aasias ja Lähis-Idas on loodud üle 9 sadama ülemaailmse võrgu. Samuti oleme oma tõhusa konteinerite käitlemise ja laevaoperatsioonide teostamiseks omandanud Ulsani konteineriterminali Ulsani sadamas 1999. aastal. 2012. aastal avati juba 840 000 ㎡ Busani uus sadam 2-3 terminal, et veelgi tõhustada KMTC tõhusat lastitegevust. .

KMTC jälgimise abi

  • Kui teil on probleeme meie konteineri jälgimissüsteemiga, jälgige oma konteinerit otse KMTC veebisaidil .
  • Kui te KMTC ametlikult veebisaidilt jälgimisteavet ei saa, võtke parem ühendust KMTC-ga .

KMTC konteineri jälgimisnumbri vorming

Kui tarnite KMTC-ga, saate KMTC konteineri jälgimisnumbri vormingus KMTU1234567, KMTU on KMTC eesliide. Lisateavet KMTC konteineri jälgimisnumbri kohta leiate allolevast pildist.
kmtc konteineri jälgimine

KMTC konteineri jälgimise abikeskus

Kui teil on probleeme meie KMTC konteineri jälgimise süsteemiga, esitage oma probleem siin, aitame teid esimesel võimalusel.
Deklareerige : me EI saa teie nimel operaatori ega teistega ühendust võtta, saame aidata teil teie pakki jälgida ainult teie KMTC konteineri jälgimisnumbriga ametlikus jälgimissüsteemis.

Palun andke meile teada, me püüame teie olekut jälgida. Siiski ei saa me teie nimel ühendust võtta mis tahes saadetise probleemiga. Toe saamiseks võtke ühendust nende ametliku tugimeeskonnaga.

Kasulikud lingid

Jälgige rohkem konteinersaadetisi