HANJIN Konteineri Jälgimine,Track HANJIN Container (24 Hrs)

Sisestage alla oma Hanjini konteineri jälgimisnumber , mille vorming peaks olema HJSU1234567, et saada Hanjini konteineri olek reaalajas.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Hanjini laevanduse kohta

hanjini jälgimineHanjin Shipping on Korea suurim ja üks maailma kümne suurima konteinervedaja hulka, mis teenindab umbes 60 liinilaevade ja tramperite teenust üle maailma ning veab aastas üle 100 miljoni tonni lasti. Selle laevastik koosneb umbes 200 konteinerlaevast, puistlastilaevast ja LNG-laevast.

Hanjin Shipping Holdingsi tegutseval ettevõttel Hanjin Shipping on oma tütarettevõtted, mis on pühendunud ookeanitranspordile, terminalide käitamisele, laevade haldamisele, laevaremondile ja 3PL-ile, mis teenindavad erinevaid kliente üle kogu maailma.

6000 töötajaga 60 erinevas riigis ja 230 harukontoriga Hanjin Shipping ehitab oma ülemaailmset logistikavõrku, mida toetavad ka ettevõtte 13 spetsiaalset terminali maailma suuremates sõlmsadamates ja 6 sisemaa logistikabaasi.

Hanjini jälgimise abi

Sooleuudised

Võtke sotsiaalmeedias ühendust Hanjiniga

Hanjiniga saab ühendust võtta järgmiselt

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

Hanjini konteineri jälgimisnumbri vorming

Hanjin Shippinguga tarnides saate Hanjini konteineri jälgimisnumbri vormingus HJSU1234567, HJSU on Hanjin Shippingu eesliide.

Hanjin Shippingul on kolm eesliidet. Need on HJCU, SPKU, SENU ja HJSU .

Lisateavet Hanjin Shippingu konteineri jälgimisnumbri teabe kohta leiate allolevast pildist.
hanjini konteineri jälgimine

Hanjini konteineri jälgimise abikeskus

Kui teil on probleeme meie Hanjini konteineri jälgimise süsteemiga, esitage oma probleem siin, aitame teid esimesel võimalusel.
Deklareerige : me EI saa teie nimel operaatori ega teistega ühendust võtta, saame aidata teil teie pakki jälgida ainult teie Hanjini konteineri jälgimisnumbriga ametlikus jälgimissüsteemis.

Palun andke meile teada, me püüame teie olekut jälgida. Siiski ei saa me teie nimel ühendust võtta mis tahes saadetise probleemiga. Toe saamiseks võtke ühendust nende ametliku tugimeeskonnaga.

Kasulikud lingid

Jälgige rohkem konteinersaadetisi