FESCO Konteineri Jälgimine,Track FESCO Container (24 Hrs)

Sisestage allpool oma FESCO konteineri jälgimisnumber , mis peaks olema vormingus FESU1234567, et saada reaalajas FESCO konteineri olek.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

FESCO kohta

fesco jälgimineFESCO Transportation Group (vene keeles: Fesco, tr. FESCO Group) on Venemaa suurim ühendvedude operaator, mis pakub oma klientidele laia valikut teenuseid ja logistilisi lahendusi, sealhulgas merelaevandust, raudteetransporti ja sadamakäitlust enam kui 70 müügiesinduse kaudu. asub üle maailma. FESCO Grupi baasettevõte on FESCO Shipping Company. FESCO Groupi peakorter asub Moskvas.

FESCO jälgimise abi

  • Kui teil on probleeme meie konteineri jälgimissüsteemiga, jälgige oma konteinerit otse FESCO veebisaidil .
  • Kui te FESCO ametlikult veebisaidilt jälgimisteavet ei saa, võtke parem ühendust FESCOga .

FESCO konteineri jälgimise numbrivorming

FESCO-ga tarnimisel saate acl-konteineri jälgimisnumbri vormingus FESU1234567, FESU on FESCO eesliide. FESCO-l on kaks eesliidet, need on FESU ja FCCU . Lisateavet FESCO konteineri jälgimise numbri kohta leiate allolevast pildist.
fesco konteineri jälgimine

FESCO konteinerite jälgimise abikeskus

Kui teil on probleeme meie FESCO konteinerite jälgimise süsteemiga, esitage oma probleem siin, aitame teid esimesel võimalusel.
Deklareerige : me EI saa teie nimel ühendust võtta vedajaga ega teistega, saame aidata teil teie pakki jälgida ainult teie FESCO konteineri jälgimisnumbriga ametlikus jälgimissüsteemis.

Palun andke meile teada, me püüame teie olekut jälgida. Siiski ei saa me teie nimel ühendust võtta mis tahes saadetise probleemiga. Toe saamiseks võtke ühendust nende ametliku tugimeeskonnaga.

Kasulikud lingid

Jälgige rohkem konteinersaadetisi