EMIRATES Konteineri Jälgimine,Track EMIRATES Container (24 Hrs)

Sisestage alla oma Emiratesi konteineri jälgimisnumber , mis peaks olema vormingus ESPU1234567, et saada reaalajas Emiratesi konteineri olek.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Teave Emirates Shipping Line’i kohta

emiraatide jälgimineEmirates Shipping Line DMCEST on registreeritud Araabia Ühendemiraatides Dubai Maritime Citys. Ettevõtte peakorter asub Dubais ja Hongkongis, kahes maailma kõige aktiivsemas konteinersadamas.

Meie tugevuseks on meie strateegiline positsioon Lähis-Ida, Hiina, Kagu-Aasia, India ja Aafrika dünaamilistel turgudel. Meie võrgustik ja nende peamiste kaubandus- ja kaubanduskeskuste mõistmine tähendab, et suudame pakkuda oma klientidele maailmatasemel teenuseid.

Ametlik veebisait: www.emiratesline.com

Emiratesi jälgimise abi

Võtke sotsiaalmeedias ühendust Emirates Shipping Line’iga

Emirates Shipping Line’iga saate ühendust võtta järgmiselt

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

Emiratesi konteineri jälgimise numbrivorming

Kui tarnite Emiratesiga, saate Emiratesi konteineri jälgimisnumbri vormingus ESPU1234567, ESPU on Emirates Shipping Line’i eesliide. Emiratesil on kaks eesliidet. Need on ESPU ja ESDU . Lisateavet Emiratesi konteineri jälgimise numbrite kohta leiate allolevast pildist.
emiraatide konteinerite jälgimine

Emiratesi konteinerite jälgimise abikeskus

Kui teil on probleeme meie Emiratesi konteinerite jälgimise süsteemiga, esitage oma probleem siin, aitame teid esimesel võimalusel.
Deklareerige : me EI saa teie nimel operaatori ega teistega ühendust võtta, saame aidata teil pakki jälgida ainult teie Emirates Containeri jälgimisnumbriga ametlikus jälgimissüsteemis.

Palun andke meile teada, me püüame teie olekut jälgida. Siiski ei saa me teie nimel ühendust võtta mis tahes saadetise probleemiga. Toe saamiseks võtke ühendust nende ametliku tugimeeskonnaga.

Kasulikud lingid

Jälgige rohkem konteinersaadetisi