Dong Fang Sledování Kontejnerů,Track Dong Fang Container (24 Hrs)

Níže zadejte své sledovací číslo kontejneru Dong Fang , mělo by mít formát DFOU1234567, získejte stav kontejneru Dong Fang v reálném čase.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

O společnosti Dong Fang International Asset Management Ltd

sledování kontejnerů dong FangSpolečnost Dong Fang byla založena v roce 1997. Dong Fang je mezinárodní společnost zabývající se pronájmem, obchodováním a správou kontejnerů se sídlem v Hong Kongu. Velikost kontejnerové flotily Dong Fang přesáhla 700 000 TEU a Dong Fang poskytuje všechny typy leasingových ujednání včetně dlouhodobého operativního leasingu, hlavního leasingu a leasingového nákupu atd. Kontejnerová flotila Dong Fang se skládá hlavně z 20′ standardních suchých, 40′ standardních suchých, 40 ′ chlazené kontejnery s vysokou krychlí a 40’vysokou krychlí. Zabýváme se také investicí 3 závodů na výrobu kontejnerů v pevninské Číně (Jinzhou, Lianyungang a Nansha).

Oficiální webová stránka: www.dongfang.com.hk

Nápověda ke sledování Dong Fang

  • Pokud máte problém s naším systémem sledování kontejnerů, sledujte svůj kontejner přímo na webu Dong Fang .
  • Pokud nedostanete žádné informace o sledování z oficiálních stránek Dong Fang, raději kontaktujte Dong Fang .

Formát sledovacího čísla kontejneru Dong Fang

Když posíláte s Dong Fang, dostanete sledovací číslo kontejneru Dong Fang ve formátu DFOU1234567, DFOU je předpona Dong Fang.

Dong Fang mají dvě předpony, jsou to DFOU a DFSU .

Zjistěte více informací o sledovacím čísle kontejneru Dong Fang z obrázku níže.
sledování kontejnerů dong Fang

Centrum nápovědy pro sledování kontejnerů Dong Fang

Pokud máte problém s naším systémem sledování kontejnerů Dong Fang, odešlete svůj problém zde, pomůžeme vám co nejdříve.
Prohlášení : NEMŮŽEME vaším jménem kontaktovat přepravce ani jiné osoby, můžeme vám pouze pomoci sledovat váš balíček pomocí sledovacího čísla kontejneru Dong Fang v oficiálním sledovacím systému.

Dejte nám prosím vědět, pokusíme se pro vás sledovat stav. Nemůžeme vás však kontaktovat ohledně jakéhokoli problému se zásilkou. Pro jakoukoli podporu se obraťte na jejich oficiální tým podpory.

užitečné odkazy

Sledujte více kontejnerových zásilek