CSAV Konteyner Takibi,Track CSAV Container (24 Hrs)

CSAV kapsayıcı takip numaranızı aşağıya girin , CSVU1234567 biçiminde olmalıdır, gerçek zamanlı CSAV kapsayıcı durumunu alın.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

CSAV hakkında

csav izlemeCompañía Sudamericana de Vapores ( CSAV ) Şilili bir nakliye şirketidir. 1872’de kurulan dünyanın en eski denizcilik şirketlerinden biridir ve şu anda Latin Amerika’nın en büyüklerinden biridir.

CSAV , 1893’ten beri borsada işlem gören bir şirkettir. Ağırlıklı olarak konteyner taşımacılığında uzmanlaşmıştır, ancak aynı zamanda sıvı ve katı dökme yüklerin, frigorifik yüklerin ve arabaların deniz taşımacılığı gibi özel hizmetler de sunmaktadır.

CSAV , dünya çapında 30’dan fazla liner hizmeti (ve ayrıca feeder hizmetleri) işleten ve 80’den fazla ülkede ticari varlığı bulunan ve toplam gelirinin %90’ından fazlasını kendi acenteleri aracılığıyla üreten küresel bir şirkettir.

Resmi web sitesi: www.csav.com

CSAV İzleme Yardımı

  • Konteyner takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, lütfen konteynerinizi doğrudan CSAV web sitesinden takip edin .
  • CSAV resmi web sitesinden izleme bilgisi almazsanız, CSAV ile iletişime geçmeniz daha iyi olur .

CSAV Haberleri

  • Hapag-Lloyd ve CSAV Ortak Fırsatları Görüştü
  • CSAV NORASIA Conosur Servisi – Imbituba çağrısı

Sosyal Medyada CSAV ile İletişime Geçin

CSAV ile aşağıdakiler aracılığıyla iletişime geçilebilir:

  • Facebook
  • Linkedin
  • heyecan

CSAV Konteyner Takip Numarası Formatı

CSAV ile gönderdiğinizde, CSVU1234567 biçiminde bir CSAV konteyner takip numarası alacaksınız, CSVU, CSAV’ın önekidir. CSAV’nin iki ön eki vardır, CSVU ve LNXU . Aşağıdaki resimden daha fazla CSAV konteyner takip numarası bilgisini öğrenin.
csav kapsayıcı takibi

CSAV Konteyner Takibi Yardım Merkezi

CSAV Konteyner Takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, sorununuzu buradan iletin, size en kısa sürede yardımcı olalım.
Beyan : Sizin adınıza taşıyıcı veya başkaları ile iletişime geçemeyiz, sadece resmi takip sistemindeki CSAV Konteyner takip numaranızla paketinizi takip etmenize yardımcı olabiliriz.

Lütfen bize bildirin, durumunuzu sizin için takip etmeye çalışacağız. Ancak, herhangi bir gönderi sorunuyla ilgili olarak sizin adınıza iletişime geçemiyoruz. Herhangi bir destek için lütfen resmi destek ekibiyle iletişime geçin.

kullanışlı bağlantılar

Daha Fazla Konteyner Gönderisini Takip Edin