CONCOR Konteineri Jälgimine,Track CONCOR Container (24 Hrs)

Sisestage alla oma CONCORi konteineri jälgimisnumber , mille vorming peaks olema CXNU1234567, et saada reaalajas CONCORi konteineri olek.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

CONCORi kohta

concor jälgimineContainer Corporation of India Ltd. (CONCOR) asutati 1988. aasta märtsis äriühingute seaduse alusel ja alustas tegevust 1989. aasta novembris, võttes üle olemasoleva seitsmest ICD-st koosneva võrgu India raudteedelt.

CONCOR on pühendunud pakkuma oma klientidele reageerimisvõimelist, kulutõhusat, tõhusat ja usaldusväärset logistikalahendust. Ta püüab olla oma klientide jaoks esimene valik. CONCOR on kliendikeskne, tulemustele orienteeritud ja tulemustele orienteeritud organisatsioon, mis on keskendunud oma klientidele raha eest tasuvuse pakkumisele.

CONCORi jälgimise abi

  • Kui teil on probleeme meie konteineri jälgimissüsteemiga, jälgige oma konteinerit otse CONCORi veebisaidil .
  • Kui te CONCORi ametlikult veebisaidilt jälgimisteavet ei saa, võtke parem ühendust CONCORiga .

Võtke sotsiaalmeedias ühendust CONCORiga

CONCORiga saab ühendust võtta järgmiselt

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

CONCOR konteineri jälgimisnumbri vorming

CONCORiga tarnides saate CONCORi konteineri jälgimisnumbri vormingus CXNU1234567, CXNU on CONCORi eesliide. Lisateavet CONCORi konteineri jälgimisnumbrite kohta leiate allolevast pildist.
concor konteineri jälgimine

CONCORi konteineri jälgimise abikeskus

Kui teil on probleeme meie CONCORi konteineri jälgimise süsteemiga, esitage oma probleem siin, aitame teid esimesel võimalusel.
Deklareerige : me EI saa teie nimel ühendust võtta vedajaga ega teistega, saame aidata teil teie pakki jälgida ainult teie CONCORi konteineri jälgimisnumbriga ametlikus jälgimissüsteemis.

Palun andke meile teada, me püüame teie olekut jälgida. Siiski ei saa me teie nimel ühendust võtta mis tahes saadetise probleemiga. Toe saamiseks võtke ühendust nende ametliku tugimeeskonnaga.

Kasulikud lingid

Jälgige rohkem konteinersaadetisi