CN Konteineri Jälgimine,Track CN Container (24 Hrs)

Sisestage alla oma CN-konteineri jälgimisnumber , mille vorming peaks olema CNRU1234567, et saada reaalajas CN-konteineri olek.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Kanada riikliku raudtee kohta

cn konteineri jälgimineRikkalik ajalugu ja helge tulevik. CN on midagi enamat kui lihtsalt raudtee. CN on transpordiettevõte, mis pakub integreeritud transporditeenuseid: raudtee-, intermodaal-, kaubavedu, ekspedeerimine, ladustamine ja jaotus. CN jätkab kaupade tarnimist aastast aastasse. CN on pühendunud ettevõtte kodanik, kes on pühendunud meie töötajate, klientide ja avalikkuse ohutusele.

CN investeerib aktsionäride väärtuse ja tugevamate kogukondade loomisesse, keskendudes keskkonnahoiule ja erakordse töökeskkonna arendamisele.

Ametlik veebisait: www.cn.ca

CN-i jälgimise abi

  • Kui teil on probleeme meie konteineri jälgimissüsteemiga, jälgige oma konteinerit otse CN-i veebisaidil .
  • Kui te CN-i ametlikult veebisaidilt jälgimisteavet ei saa, võtke parem ühendust CN -iga .

Võtke sotsiaalmeedias ühendust Kanada riikliku raudteega

Kanada riikliku raudteega saate ühendust võtta järgmiselt

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

CN konteineri jälgimisnumbri vorming

CN-iga tarnimisel saate CN-konteineri jälgimisnumbri vormingus CNRU1234567, CNRU on CN-i eesliide. CN-konteineri jälgimisnumbriteavet leiate allolevalt pildilt.
cn konteineri jälgimine

CN-i konteineri jälgimise abikeskus

Kui teil on probleeme meie CN-i konteineri jälgimise süsteemiga, esitage oma probleem siin, aitame teid esimesel võimalusel.
Deklareerige : me EI saa teie nimel operaatori ega teistega ühendust võtta, saame aidata teil teie pakki jälgida ainult teie CN-konteineri jälgimisnumbriga ametlikus jälgimissüsteemis.

Palun andke meile teada, me püüame teie olekut jälgida. Siiski ei saa me teie nimel ühendust võtta mis tahes saadetise probleemiga. Toe saamiseks võtke ühendust nende ametliku tugimeeskonnaga.

Kasulikud lingid

Jälgige rohkem konteinersaadetisi