China Shipping Konteyner Takibi,Track China Shipping Container (24 Hrs)

Çin Nakliye konteyneri takip numaranızı aşağıya girin , CSLU1234567 biçiminde olmalıdır, gerçek zamanlı Çin Nakliye konteyner durumunu alın.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Çin Nakliye Hakkında

çin nakliye takibiChina Shipping (Group) Company (kısaltması China Shipping) 1 Temmuz 1997’de kurulmuş olup, ana işi denizcilik olan mega kapsamlı, ulusötesi, çok sektörlü, bölgeler arası, trans mülkiyetli bir kurumsal gruptur. Merkezi Şanghay’da bulunuyordu.

China Shipping tarafından verilen ana hizmet, konteyner, petrol, dökme yük, yolcu, araba ve özel nesnelerin taşınmasıdır; çok yakında LNG hizmeti sunacak. 2012 yılı sonuna kadar, şirketin ölü ağırlığı 30 milyon tona ulaşan çeşitli türlerde 500 gemiye sahiptir. 3 çekirdek filonun boyutları, konteyner gemileri, tankerler, dökme yük gemileri, dünyanın en üst sıralarında yer alıyor. Grup şirketi, yıllık 460 milyon ton yük trafiği ve 11 milyon konteyner ile ülkenin enerji kaynakları ticareti ve ithalat & ihracat işlerinde desteklenmesinde önemli bir rol oynamaktadır.

Çin Gönderi Takibi Yardımı

  • Konteyner takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, lütfen konteynerinizi doğrudan China Shipping web sitesinde takip edin .
  • China Shipping resmi web sitesinden takip bilgisi almazsanız, China Shipping ile iletişime geçmeniz daha iyi olur .

China Shipping ile Sosyal Medyada İletişime Geçin

China Shipping ile aşağıdaki yollarla iletişime geçilebilir:

  • Facebook
  • Linkedin
  • heyecan

Çin Nakliye Konteyner Takip Numarası Formatı

China Shipping ile gönderim yaptığınızda, CSLU1234567 biçiminde bir China Shipping konteyner takip numarası alacaksınız, CSLU China Shipping’in ön ekidir.

China Shipping’in şu ana kadar iki ön eki var, bunlar CCLU ve CSLU .

Aşağıdaki resimden daha fazla Çin Nakliye takip numarası bilgisini öğrenin.
çin nakliye konteyneri takibi

Çin Nakliye Konteyner Takibi Yardım Merkezi

Çin Nakliye Konteyner Takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, sorununuzu buradan iletin, en kısa sürede size yardımcı olalım.
Beyan : Sizin adınıza taşıyıcı veya başkalarıyla iletişime geçemeyiz, yalnızca resmi takip sistemindeki Çin Nakliye Konteyneri takip numaranızla paketinizi takip etmenize yardımcı olabiliriz.

Lütfen bize bildirin, durumunuzu sizin için takip etmeye çalışacağız. Ancak, herhangi bir gönderi sorunuyla ilgili olarak sizin adınıza iletişime geçemiyoruz. Herhangi bir destek için lütfen resmi destek ekibiyle iletişime geçin.

kullanışlı bağlantılar

Daha Fazla Konteyner Gönderisini Takip Edin