China Shipping Sledovanie Kontajnerov,Track China Shipping Container (24 Hrs)

Nižšie zadajte svoje číslo sledovania kontajnera China Shipping , malo by mať formát CSLU1234567, aby ste získali stav kontajnera China Shipping v reálnom čase.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

O preprave v Číne

sledovanie zásielky v ČíneSpoločnosť China Shipping (Group) Company (skr. China Shipping) bola založená 1. júla 1997 a je mega komplexná, nadnárodná, multisektorová, medziregionálna, trans vlastnená podniková skupina s lodnou dopravou ako hlavnou činnosťou. Jej sídlo sa nachádzalo v Šanghaji.

Hlavnou službou poskytovanou China Shipping je preprava kontajnerov, olejov, hromadného nákladu, cestujúcich, áut a špeciálnych predmetov; už čoskoro ponúkne službu LNG. Do konca roku 2012 spoločnosť vlastní 500 lodí rôznych druhov, ktorých nosnosť dosahuje 30 miliónov ton. Veľkosti 3 základných flotíl, kontajnerových lodí, tankerov, lodí na hromadný náklad, sú na popredných zoznamoch sveta. Spoločnosť skupiny s ročným objemom nákladnej dopravy 460 miliónov ton a 11 miliónmi kontajnerov zohráva dôležitú úlohu pri podpore krajiny pri obchodovaní s energetickými zdrojmi a pri dovoze a vývoze.

Pomoc so sledovaním zásielky v Číne

Kontaktujte China Shipping na sociálnych médiách

China Shipping je možné kontaktovať prostredníctvom nasledujúceho

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

Formát sledovacieho čísla prepravného kontajnera v Číne

Keď odosielate so službou China Shipping, dostanete sledovacie číslo kontajnera China Shipping vo formáte CSLU1234567, CSLU je predpona China Shipping.

China Shipping má zatiaľ dve predpony, sú to CCLU a CSLU .

Zistite viac informácií o čísle zásielky China Shipping z obrázku nižšie.
sledovanie prepravných kontajnerov v Číne

Centrum pomoci pre sledovanie prepravných kontajnerov v Číne

Ak máte problém s naším systémom sledovania prepravných kontajnerov v Číne, odošlite svoj problém tu, pomôžeme vám čo najskôr.
Vyhlásenie : NEMÔŽEME kontaktovať prepravcu alebo iných vo vašom mene, môžeme vám len pomôcť sledovať váš balík pomocou čísla sledovania kontajnera China Shipping Container v oficiálnom systéme sledovania.

Dajte nám vedieť, pokúsime sa pre vás sledovať stav. Nemôžeme vás však kontaktovať v súvislosti s akýmkoľvek problémom so zásielkou. Ak potrebujete akúkoľvek podporu, kontaktujte ich oficiálny tím podpory.

užitočné odkazy

Sledujte viac kontajnerových zásielok