CCNI Konteyner Takibi,Track CCNI Container (24 Hrs)

CCNI kapsayıcı takip numaranızı aşağıya girin , CNIU1234567 biçiminde olmalıdır, gerçek zamanlı CCNI kapsayıcı durumunu alın.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

CCNI hakkında

ccni izlemeCCNI , 1930’dan beri dört kıtada bulunan, deniz yoluyla mal taşımacılığına adanmış uluslararası bir şirkettir. Dünya çapında bir büyüme ve genişleme stratejisine sahip çevik ve esnek bir nakliye hattı olarak, Latin Amerika, Asya, Avrupa ve Afrika’nın yanı sıra yerel düzeyde de liderlik yaparak güçlü bir ulaşım ağı oluşturmuştur.

Resmi web sitesi: www.ccni.cl

CCNI İzleme Yardımı

  • Konteyner takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, lütfen konteynerinizi doğrudan CCNI web sitesinden takip edin .
  • CCNI resmi web sitesinden izleme bilgisi almazsanız, CCNI ile iletişime geçmeniz daha iyi olur .

CCNI Konteyner Takip Numarası Formatı

CCNI ile gönderdiğinizde, CNIU1234567 biçiminde bir CCNI konteyner takip numarası alacaksınız, CNIU, CCNI’nin önekidir. Aşağıdaki resimden daha fazla CCNI konteyner takip numarası bilgisini öğrenin.
ccni konteyner takibi

CCNI Konteyner Takibi Yardım Merkezi

CCNI Konteyner Takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, sorununuzu buradan iletin, size en kısa sürede yardımcı olalım.
Beyan : Sizin adınıza taşıyıcı veya başkaları ile iletişime geçemeyiz, sadece paketinizi resmi takip sistemindeki CCNI Konteyner takip numaranızla takip etmenize yardımcı olabiliriz.

Lütfen bize bildirin, durumunuzu sizin için takip etmeye çalışacağız. Ancak, herhangi bir gönderi sorunuyla ilgili olarak sizin adınıza iletişime geçemiyoruz. Herhangi bir destek için lütfen resmi destek ekibiyle iletişime geçin.

kullanışlı bağlantılar

Daha Fazla Konteyner Gönderisini Takip Edin