Balaji Shipping Konteyner Takibi,Track Balaji Shipping Container (24 Hrs)

Balaji konteyner takip numaranızı aşağıya girin , BLJU1234567 formatına sahip olmalı, gerçek zamanlı Balaji nakliye konteyneri durumunu alın.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Balaji Denizcilik Hakkında

balaji konteyner takibiBalaji Shipping Lines FZCO , Transworld Group’un Konteyner Lojistiği / NVOCC koludur. İlk olarak 1992 yılında kurucularımız tarafından Hindistan ve Orta Doğu arasında kombine multi-modal taşımacılık hizmetleri sağlamak üzere tasarlanan BSL, hizmet ağını yıldan yıla büyütmeye devam etti ve şimdi Hindistan Alt Kıtasını, Orta Doğu’yu kapsayan mükemmel bir ağ sunuyor. Doğu, Kızıldeniz, Batı ve Doğu Afrika, Irak ve Afganistan, Güney Doğu Asya, Uzak Doğu ve Çin, Birleşik Krallık, Avrupa ve ABD. BSL, kurulduğu günden bu yana, hem ağır hizmet tipi kuru konteynerleri hem de özel ekipmanları, yani Reefer konteynerleri / Open Tops / Flat rack’leri içeren çeşitli konteyner filomuz aracılığıyla dünya çapındaki müşterilerimize hizmet vermek için durmaksızın çalışmaktadır.

Resmi web sitesi: www.balajiship.com

Balaji Gönderi Takibi Yardımı

  • Konteyner takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, lütfen konteynerinizi doğrudan Balaji web sitesinden takip edin .
  • Balaji resmi web sitesinden izleme bilgisi almazsanız, Balaji ile iletişime geçmeniz daha iyi olur .

Balaji Shipping ile Sosyal Medyadan İletişime Geçin

Balaji Shipping ile aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden iletişime geçilebilir:

  • Facebook
  • Linkedin
  • heyecan

Balaji Konteyner Takip Numarası Formatı

Balaji ile gönderdiğinizde, BLJU1234567 biçiminde bir Balaji konteyner takip numarası alacaksınız, BLJU Balaji’nin önekidir. Aşağıdaki resimden daha fazla Balaji konteyner takip numarası bilgisini öğrenin.
balaji konteyner takibi

Balaji Konteyner Takibi Yardım Merkezi

Balaji Konteyner Takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, sorununuzu buradan iletin, size en kısa sürede yardımcı olalım.
Beyan : Sizin adınıza taşıyıcı veya başkaları ile iletişime geçemeyiz, sadece resmi takip sistemindeki Balaji Konteyner takip numaranızla paketinizi takip etmenize yardımcı olabiliriz.

Lütfen bize bildirin, durumunuzu sizin için takip etmeye çalışacağız. Ancak, herhangi bir gönderi sorunuyla ilgili olarak sizin adınıza iletişime geçemiyoruz. Herhangi bir destek için lütfen resmi destek ekibiyle iletişime geçin.

kullanışlı bağlantılar

Daha Fazla Konteyner Gönderisini Takip Edin