Balaji Shipping Śledzenie Kontenerów,Track Balaji Shipping Container (24 Hrs)

Wprowadź poniżej swój numer śledzenia kontenera Balaji , powinien mieć format BLJU1234567, aby uzyskać status kontenera wysyłkowego Balaji w czasie rzeczywistym.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

O wysyłce Balaji

śledzenie kontenerów balajiBalaji Shipping Lines FZCO jest oddziałem Container Logistics / NVOCC grupy Transworld. Pierwotnie założony w 1992 roku przez naszych założycieli, w celu świadczenia połączonych multimodalnych usług transportowych między Indiami a Bliskim Wschodem, BSL rozwijał swoją sieć usług z roku na rok, a teraz oferuje doskonałą sieć obejmującą Subkontynent Indyjski, Bliski Wschód, Morze Czerwone, Afryka Zachodnia i Wschodnia, Irak i Afganistan, Azja Południowo-Wschodnia, Daleki Wschód i Chiny, Wielka Brytania, Europa i USA. Od samego początku firma BSL pracowała niestrudzenie, aby służyć naszym klientom na całym świecie poprzez naszą zróżnicowaną flotę kontenerów, która obejmuje zarówno suche kontenery do dużych obciążeń, jak i specjalistyczne wyposażenie, tj. Kontenery Reefer / Open Tops / Flat racks.

Oficjalna strona internetowa: www.balajiship.com

Pomoc w zakresie śledzenia przesyłek Balaji

  • Jeśli masz problem z naszym systemem śledzenia kontenerów, śledź swój kontener bezpośrednio na stronie Balaji .
  • Jeśli nie otrzymasz żadnych informacji o śledzeniu z oficjalnej strony Balaji, lepiej skontaktuj się z Balaji .

Skontaktuj się z Balaji Shipping w mediach społecznościowych

Z wysyłką Balaji można się skontaktować za pośrednictwem następujących

  • Facebook
  • Linkedin
  • Świergot

Format numeru śledzenia kontenera Balaji

Kiedy wysyłasz z Balaji, otrzymasz numer śledzenia kontenera Balaji w formacie BLJU1234567, BLJU to prefiks Balaji. Dowiedz się więcej informacji o numerze śledzenia kontenera Balaji z poniższego obrazu.
śledzenie kontenerów balaji

Centrum pomocy śledzenia kontenerów Balaji

Jeśli masz problem z naszym systemem śledzenia kontenerów Balaji, zgłoś swój problem tutaj, pomożemy Ci tak szybko, jak to możliwe.
Oświadczenie : NIE możemy skontaktować się z przewoźnikiem ani innymi osobami w Twoim imieniu, możemy tylko pomóc Ci śledzić przesyłkę za pomocą numeru śledzenia kontenera Balaji w oficjalnym systemie śledzenia.

Daj nam znać, postaramy się śledzić status dla Ciebie. Nie możemy jednak skontaktować się w Twoim imieniu w sprawie jakichkolwiek problemów z wysyłką. Aby uzyskać pomoc, skontaktuj się z ich oficjalnym zespołem pomocy technicznej.

Przydatne linki

Śledź więcej przesyłek kontenerowych