ARKAS Konteyner Takibi,Track ARKAS Container (24 Hrs)

Arkas konteyner takip numaranızı aşağıya girin , ARKU1234567 formatında olmalı, gerçek zamanlı Arkas konteyner durumunu öğrenin.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Arkas Hakkında

arkas konteyner takibiArkas Holding’in uluslararası taşımacılıkta sahip olduğu 66 yıllık tecrübenin gücüne dayanan Arkas Line , çoğu Arkas’a ait olan ve çoğu Türk bayraklı 50 konteyner gemisinden oluşan filosu ile Karadeniz ve Akdeniz’deki limanlar arasında düzenli Liner seferleri düzenliyor.

Arkas Container Transport SA (Arkas Line) , Türkiye limanlarına uğramayan büyük tonajlı gemilere yük aktarmak ve bu gemiler arasında yük taşımak için kurulan bir feeder servisi olarak faaliyete başladı. Bugün genişleyen ve gelişen pazarın ithalat ve ihracat ihtiyaçlarını karşılamak için open top, high cube, flat-rack, paletli ve reefer gibi özel ekipmanları içeren yaklaşık 83.600 TEU’luk konteyner filosu ile düzenli hat hizmeti vermektedir. Yemleme hizmeti EMES Feedering SAM tarafından yürütülmeye devam ediyor.

Resmi web sitesi: www.arkasline.com.tr

Arkas Takip Yardım

Arkas’a Sosyal Medyadan Ulaşın

Arkas’a aşağıdaki iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

  • Facebook
  • Linkedin
  • heyecan

Arkas Konteyner Takip Numarası Formatı

Arkas ile gönderim yaptığınızda ARKU1234567 formatında Arkas konteyner takip numarası alacaksınız, ARKU Arkas’ın ön ekidir.

Aşağıdaki resimden daha fazla Arkas konteyner takip numarası bilgisini öğrenin.
arkas konteyner takibi

Arkas Konteyner Takip Yardım Merkezi

Arkas Konteyner Takip sistemimiz ile ilgili bir sorununuz varsa buradan sorununuzu iletin, en kısa sürede size yardımcı olalım.
Beyan : Sizin adınıza kargo şirketi veya başkaları ile iletişime geçemeyiz, sadece resmi takip sistemindeki Arkas Konteyner takip numaranız ile paketinizi takip etmenize yardımcı olabiliriz.

Lütfen bize bildirin, durumunuzu sizin için takip etmeye çalışacağız. Ancak, herhangi bir gönderi sorunuyla ilgili olarak sizin adınıza iletişime geçemiyoruz. Herhangi bir destek için lütfen resmi destek ekibiyle iletişime geçin.

kullanışlı bağlantılar

Daha Fazla Konteyner Gönderisini Takip Edin