ANL Śledzenie Kontenerów,Track ANL Container (24 Hrs)

Wprowadź poniżej swój numer śledzenia kontenera an, powinien mieć format ANNU1234567, uzyskaj status kontenera an w czasie rzeczywistym.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

O ANL

i śledzenie kontenerówSiedziba ANL w Melbourne w Australii oraz biura regionalne i przedstawiciele na całym świecie, ANL jest częścią CMA CGM Group, trzeciej co do wielkości linii żeglugi kontenerowej na świecie.

ANL jest prawdziwie globalnym przewoźnikiem, oferującym usługi przewozowe do wszystkich miejsc na całym świecie, z szerokim zasięgiem w całej Azji, Europie, Ameryce Północnej, basenie Morza Śródziemnego, Australii i Nowej Zelandii, Papui Nowej Gwinei, Subkontynencie Indyjskim oraz Bliskim Wschodzie/Zatoce Perskiej.

Oficjalna strona internetowa: www.anl.com.au

Pomoc dotycząca śledzenia ANL

  • Jeśli masz problem z naszym systemem śledzenia kontenerów, śledź swój kontener bezpośrednio na stronie ANL .
  • Jeśli nie otrzymasz żadnych informacji o śledzeniu z oficjalnej strony ANL, lepiej skontaktuj się z ANL .

Skontaktuj się z ANL w mediach społecznościowych

Z ANL można się skontaktować za pośrednictwem następujących

  • Facebook
  • Linkedin
  • Świergot

Format numeru śledzenia kontenera ANL

Kiedy wysyłasz z ANL, otrzymasz numer śledzenia kontenera ACL w formacie ANNU1234567, ANNU to prefiks ANL. Dowiedz się więcej informacji o numerze śledzenia kontenera z poniższego obrazu.
śledzenie analne

Centrum pomocy śledzenia kontenerów ANL

Jeśli masz problem z naszym systemem śledzenia kontenerów ANL, zgłoś swój problem tutaj, pomożemy Ci tak szybko, jak to możliwe.
Oświadczenie : NIE możemy skontaktować się z przewoźnikiem ani innymi osobami w Twoim imieniu, możemy tylko pomóc Ci śledzić przesyłkę za pomocą numeru śledzenia kontenera ANL w oficjalnym systemie śledzenia.

Daj nam znać, postaramy się śledzić status dla Ciebie. Nie możemy jednak skontaktować się w Twoim imieniu w sprawie jakichkolwiek problemów z wysyłką. Aby uzyskać pomoc, skontaktuj się z ich oficjalnym zespołem pomocy technicznej.

Przydatne linki

Śledź więcej przesyłek kontenerowych