ALIANCA Konteyner Takibi,Track ALIANCA Container (24 Hrs)

Alinca kapsayıcı takip numaranızı aşağıya girin, ENAU1234567 biçiminde olmalıdır, gerçek zamanlı alinca kapsayıcı durumunu alın.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Alianca Hakkında

alianca konteyner takibiAliança Navegação e Logística , Güney Amerika, Orta Amerika, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya ve Güney Afrika’ya hizmet vermeye önem vererek uluslararası trafikte önemli bir oyuncudur. Brezilya’da şirket, kabotajda bir referanstır ve kıyı taşımacılığına dönüşte öncü şirketlerden biridir.

Aliança’nın son birkaç yıldaki büyümesi, lojistik zincirinin tüm aşamalarında, kabotaj ve uluslararası taşımacılıkta yoğunlaşan faaliyetlerin bir sonucudur.

2012 yılında şirket 2,7 milyar R$ gelir elde etti ve yaklaşık 680 bin TEU taşıdı.

Resmi web sitesi: www.alianca.com.br

Alianca İzleme Yardımı

  • Konteyner takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, lütfen konteynerinizi doğrudan Aliança web sitesi üzerinden takip edin .
  • Aliança resmi web sitesinden takip bilgisi alamazsanız, Aliança ile iletişime geçmeniz daha iyi olur .

Alianca ile Sosyal Medyada İletişime Geçin

Alianca ile aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçilebilir:

  • Facebook
  • Linkedin
  • heyecan

Alianca Konteyner Takip Numarası Formatı

Aliança ile gönderim yaptığınızda, ENAU1234567 biçiminde bir aliança konteyner takip numarası alacaksınız, ENAU Aliança’nın ön ekidir. Aşağıdaki resimden daha fazla aliança konteyner takip numarası bilgisini öğrenin.
alianca konteyner takibi

Alianca Konteyner Takibi Yardım Merkezi

Alianca Konteyner Takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, sorununuzu buradan iletin, size en kısa sürede yardımcı olalım.
Beyan : Sizin adınıza taşıyıcı veya başkaları ile iletişime geçemiyoruz, sadece resmi takip sistemindeki Alianca Konteyner takip numaranızla paketinizi takip etmenize yardımcı olabiliriz.

Lütfen bize bildirin, durumunuzu sizin için takip etmeye çalışacağız. Ancak, herhangi bir gönderi sorunuyla ilgili olarak sizin adınıza iletişime geçemiyoruz. Herhangi bir destek için lütfen resmi destek ekibiyle iletişime geçin.

kullanışlı bağlantılar

Daha Fazla Konteyner Gönderisini Takip Edin