ACL Konteineri Jälgimine,Track ACL Container (24 Hrs)

Sisestage allpool oma ACL-i konteineri jälgimisnumber , mille vorming peaks olema ACLU1234567, et saada reaalajas ACL-i konteineri olek.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

ACL-i kohta

acl konteineri jälgimineACL on spetsialiseerunud transatlantiline konteinerite, projekt- ja ülegabariidiliste lasti, rasketehnika ja sõidukite vedaja, millel on maailma suurim RORO/konteinerlaevade kombinatsioon. ACL-il on igal nädalal viis transatlantilist lendu ning samuti turustab Grimaldi Lines otse RORO/konteinerite teenust USA ja Lääne-Aafrika vahel. Ettevõte pakub ka teenust mittekonteineristavatele veostele Põhja-Ameerikast Vahemere, Lähis-Ida, Lõuna-Aafrika, Austraalia ja Aasiani. ACL on Grimaldi grupi ettevõte.

Ametlik veebisait: www.aclcargo.com

ACL-i jälgimise abi

  • Kui teil on probleeme meie konteineri jälgimissüsteemiga, jälgige oma konteinerit otse ACL-i veebisaidil .
  • Kui te ACL-i ametlikult veebisaidilt jälgimisteavet ei saa, võtke parem ühendust ACL -iga .

Võtke sotsiaalmeedias ühendust ACL-iga

ACL-iga saab ühendust võtta järgmiselt

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

ACL-i konteineri jälgimisnumbri vorming

ACL-iga tarnimisel saate ACL-i konteineri jälgimisnumbri vormingus ACLU1234567, ACLU on ACL-i eesliide. Lisateavet acl-konteineri jälgimisnumbri kohta leiate allolevast pildist.
acl jälgimine

ACL-i konteineri jälgimise abi

Kui teil on probleeme meie ACL-i konteineri jälgimise süsteemiga, esitage oma probleem siin, aitame teid esimesel võimalusel.
Deklareerige : me EI saa teie nimel operaatori ega teistega ühendust võtta, saame aidata teil teie pakki jälgida ainult teie ACL-i konteineri jälgimisnumbriga ametlikus jälgimissüsteemis.

Palun andke meile teada, me püüame teie olekut jälgida. Siiski ei saa me teie nimel ühendust võtta mis tahes saadetise probleemiga. Toe saamiseks võtke ühendust nende ametliku tugimeeskonnaga.

Kasulikud lingid

Jälgige rohkem konteinersaadetisi