Yang Ming Sledovanie Kontajnerov,Track Yang Ming Container (24 Hrs)

Nižšie zadajte svoje sledovacie číslo linky Yang Ming a získajte aktuálne informácie o doručení pomocou nášho expresného systému sledovania.

O Yang Ming Line

ming sledovanieYang Ming Marine Transport Corporation  bola založená 28. decembra 1972. Na konci októbra 2013 Yang Ming prevádzkuje flotilu 95 plavidiel s 5,05 milióna DWT / prevádzkovou kapacitou 410 tisíc TEUS, z ktorých hlavnou službou sú kontajnerové lode. sila. Od svojho založenia Yang Ming prijal a praktizoval túto filozofiu riadenia: „Tímová práca, inovácia, čestnosť a pragmatizmus“. Kľúčom k nášmu vynikajúcemu výkonu a efektívnosti bolo medzitým získavanie objavov a riešenie problémov spoločným úsilím v súlade s mottom služby „Presná, rýchla, spoľahlivá a hospodárna“. Yang Ming je jednou z popredných svetových spoločností so skúsenosťami v kontajnerovej preprave, vďaka neustálemu omladzovaniu je jej vozový park porovnateľne mladý.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Pomoc so sledovaním Yang Ming

  • Ak máte problém s naším systémom sledovania kontajnerov, sledujte svoj kontajner priamo na webovej stránke Yang Ming .
  • Ak z oficiálnej webovej stránky Yang Ming nedostanete žiadne informácie o sledovaní, radšej kontaktujte Yang Ming .

Tel : (886-2) 2455-9988 | Webstránka : www.yangming.com

Správy Yang Ming

Kontaktujte Yang Ming na sociálnych médiách

Yang Ming je možné kontaktovať prostredníctvom nasledujúceho

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

Formát čísla sledovania kontajnera Yang Ming

Keď posielate s Yang Ming, dostanete číslo sledovania kontajnera Yang Ming vo formáte YMLU1234567, YMLU je jedna z predpon Yang Ming. Yang Ming má dve predpony: YMLU a KMSU . Zistite viac informácií o čísle sledovania kontajnera Yang Ming z obrázka nižšie.
sledovanie kontajnerov yang ming

Súvisiace sledovanie

Centrum pomoci pre sledovanie liniek Yang Ming

Ak máte problém s naším systémom sledovania Yang Ming Line Tracking, zadajte svoj problém tu, pomôžeme vám čo najskôr.
Vyhlásenie : NEMÔŽEME kontaktovať dopravcu ani iných vo vašom mene, môžeme vám len pomôcť sledovať váš balík pomocou sledovacieho čísla linky Yang Ming v oficiálnom sledovacom systéme.

Dajte nám vedieť, pokúsime sa pre vás sledovať stav. Nemôžeme vás však kontaktovať v súvislosti s akýmkoľvek problémom so zásielkou. Ak potrebujete akúkoľvek podporu, kontaktujte ich oficiálny tím podpory.

užitočné odkazy

Sledujte viac kontajnerových zásielok