Yang Ming Śledzenie Kontenerów,Track Yang Ming Container (24 Hrs)

Wpisz swój numer śledzenia linii Yang Ming poniżej, aby uzyskać informacje o dostawie na żywo za pomocą naszego ekspresowego systemu śledzenia.

O linii Yang Ming

śledzenie mingYang Ming Marine Transport Corporation  została założona 28 grudnia 1972 r. Na koniec października 2013 r. Yang Ming eksploatuje flotę 95 statków o ładowności 5,05 mln DWT / ładowności operacyjnej 410 tys. TEUS, których głównym serwisem są kontenerowce zmuszać. Od momentu powstania firma Yang Ming przyjęła i praktykowała tę filozofię zarządzania: „Praca zespołowa, innowacja, uczciwość i pragmatyzm”. W międzyczasie osiąganie przełomów i rozwiązywanie problemów poprzez wspólne wysiłki, zgodnie z mottem „Punktualna, szybka, niezawodna i ekonomiczna” usługa, było kluczem do naszej wyjątkowej wydajności i wydajności. Yang Ming to jedna z wiodących na świecie, doświadczonych firm zajmujących się transportem kontenerów, dzięki nieustannemu odmładzaniu, jej flota jest stosunkowo młoda.

Pomoc dotycząca śledzenia Yang Ming

Tel : (886-2) 2455-9988 | Strona internetowa : www.yangming.com

Wiadomości Yang Ming

Skontaktuj się z Yang Ming w mediach społecznościowych

Z Yang Ming można się skontaktować za pośrednictwem następujących

  • Facebook
  • Linkedin
  • Świergot

Format numeru śledzenia kontenera Yang Ming

Kiedy wysyłasz z Yang Ming, otrzymasz numer śledzenia kontenera Yang Ming w formacie YMLU1234567, YMLU jest jednym z prefiksów Yang Ming. Yang Ming ma dwa prefiksy: YMLU i KMSU . Dowiedz się więcej informacji o numerze śledzenia kontenera Yang Ming z poniższego obrazu.
yang ming śledzenie kontenera

Powiązane śledzenie

Centrum pomocy śledzenia linii Yang Ming

Jeśli masz problem z naszym systemem śledzenia linii Yang Ming, zgłoś swój problem tutaj, pomożemy Ci tak szybko, jak to możliwe.
Zadeklaruj : NIE możemy skontaktować się z przewoźnikiem ani innymi osobami w Twoim imieniu, możemy tylko pomóc Ci śledzić przesyłkę za pomocą numeru śledzenia linii Yang Ming w oficjalnym systemie śledzenia.

Daj nam znać, postaramy się śledzić status dla Ciebie. Nie możemy jednak skontaktować się w Twoim imieniu w sprawie jakichkolwiek problemów z wysyłką. Aby uzyskać pomoc, skontaktuj się z ich oficjalnym zespołem pomocy technicznej.

Przydatne linki

Śledź więcej przesyłek kontenerowych

Leave a Comment

Your email address will not be published.