Yang Ming Konteinerio Stebėjimas,Track Yang Ming Container (24 Hrs)

Toliau įveskite savo Yang Ming Line sekimo numerį ir gaukite tiesioginio pristatymo informaciją naudodami mūsų greitojo sekimo sistemą.

Apie Yang Ming Line

Ming sekimas„Yang Ming Marine Transport Corporation“  buvo įkurta 1972 m. gruodžio 28 d. 2013 m. spalio mėn. pabaigoje „Yang Ming“ valdo 95 laivus, kurių 5,05 mln. DWT / 410 tūkst. jėga. Nuo pat įkūrimo Yang Ming priėmė ir taikė šią valdymo filosofiją: „Komandinis darbas, naujovės, sąžiningumas ir pragmatizmas“. Tuo tarpu proveržis ir problemų sprendimas bendromis pastangomis, vadovaujantis „Punktualios, greitos, patikimos ir ekonomiškos“ paslaugos šūkiu, buvo mūsų išskirtinio našumo ir efektyvumo raktas. „Yang Ming“ yra viena iš pirmaujančių, patyrusių konteinerių pervežimo įmonių pasaulyje, dėl nuolatinio atsinaujinimo jos laivynas yra palyginti jaunas.

Yang Ming sekimo pagalba

  • Jei kyla problemų dėl mūsų konteinerių stebėjimo sistemos, stebėkite savo konteinerį tiesiogiai Yang Ming svetainėje .
  • Jei negaunate jokios stebėjimo informacijos iš oficialios Yang Ming svetainės, geriau susisiekite su Yang Ming .

Tel : (886-2) 2455-9988 | Svetainė : www.yangming.com

Yang Ming naujienos

Susisiekite su Yang Ming socialinėje žiniasklaidoje

Su Yang Ming galima susisiekti šiais būdais

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

Yang Ming konteinerio stebėjimo numerio formatas

Kai išsiųsite su Yang Ming, gausite Yang Ming konteinerio sekimo numerį, kurio formatas YMLU1234567, YMLU yra vienas iš Yang Ming priešdėlių. Yang Ming turi du priešdėlius: YMLU ir KMSU . Sužinokite daugiau „Yang Ming“ konteinerio sekimo numerio informacijos žemiau esančioje nuotraukoje.
yang ming konteinerių sekimas

Susijęs stebėjimas

Yang Ming linijos stebėjimo pagalbos centras

Jei turite problemų su mūsų Yang Ming linijos sekimo sistema, pateikite savo problemą čia, mes jums padėsime kuo greičiau.
Pareikšti: Mes NEgalime susisiekti su operatoriumi ar kitais asmenimis jūsų vardu, galime tik padėti jums sekti jūsų siuntinį naudodami „Yang Ming Line“ sekimo numerį oficialioje sekimo sistemoje.

Praneškite mums, mes stengsimės sekti jūsų būseną. Tačiau negalime jūsų vardu susisiekti dėl bet kokios siuntos problemos. Jei reikia pagalbos, susisiekite su oficialia palaikymo komanda.

Naudingos nuorodos

Stebėkite daugiau konteinerių siuntų

Leave a Comment

Your email address will not be published.