TRITON Konteineru Izsekošana,Track TRITON Container (24 Hrs)

Tālāk ievadiet savu Triton konteinera izsekošanas numuru , kura formāts ir TRIU1234567, lai iegūtu reāllaika Triton konteinera statusu.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Par Tritonu

triton konteineru izsekošanaTRANS ASIA uzņēmumu GRUPA ir paplašinājusi savu darbību dažādos apvāršņos. Kā vadošajam uzņēmumam Trans Asia Shipping Services (P) Ltd, Kočina, Indija, ir dažādas intereses kuģu īpašumtiesību, starptautisko un vietējo (Indijas) līnijpārvadātāju operāciju, konteineru īpašumtiesību, loģistikas, plantāciju, kuģu būves un nekustamo īpašumu jomā. Grupas uzņēmumi ir šādi: – Indijā: Trans Asian Shipping Services (P) Ltd., Cochin., Trans Asia Plantations., Century Shipyard (P) Ltd.. Ārzemēs: Trans Asian Shipping Services (Pte) Ltd., Singapūra .

Triton izsekošanas palīdzība

  • Ja jums ir problēmas ar mūsu konteineru izsekošanas sistēmu, lūdzu, izsekojiet savu konteineru tieši Triton vietnē .
  • Ja no Triton oficiālās vietnes nesaņemat izsekošanas informāciju, labāk sazinieties ar Triton .

Triton konteinera izsekošanas numura formāts

Nosūtot ar Triton, jūs saņemsiet Triton konteinera izsekošanas numuru formātā TRIU1234567, TRIU ir viens no Triton prefiksiem. Tritonam ir šāds prefikss: TRIU , TTNU , TCNU , TCKU , YOIU , TRHU un HNSU .

Uzziniet vairāk Triton konteinera izsekošanas numura informācijas no zemāk redzamā attēla.
tritona izsekošana

Triton konteineru izsekošanas palīdzības centrs

Ja jums ir problēmas ar mūsu Triton izsekošanas sistēmu, iesniedziet savu problēmu šeit, mēs jums palīdzēsim, cik drīz vien iespējams.
Paziņot : mēs NEVARAM sazināties ar operatoru vai citiem jūsu vārdā, mēs varam tikai palīdzēt jums izsekot jūsu paku, izmantojot jūsu Triton konteinera izsekošanas numuru oficiālajā izsekošanas sistēmā.

Lūdzu, dariet mums zināmu, mēs centīsimies izsekot jūsu statusam. Tomēr mēs nevaram sazināties jūsu vārdā par sūtījuma problēmām. Lai saņemtu atbalstu, lūdzu, sazinieties ar viņu oficiālo atbalsta komandu.

Noderīgas saites

Izsekojiet vairāk konteineru sūtījumu