TARROS Sledovanie Kontajnerov,Track TARROS Container (24 Hrs)

Nižšie zadajte číslo sledovania kontajnera Tarros , malo by mať formát GETU1234567, aby ste získali stav kontajnera Tarros v reálnom čase.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

O Tarrosovi

sledovanie tarrosuSkupina Tarros , ktorá bola založená v roku 1828 ako „MA Grendi“, – dnes líder v oblasti vnútrozemskej lodnej dopravy – je riadená tou istou rodinou už šesť generácií. Kto sme : skupina spoločností riadená tou istou rodinou už šesť generácií, s obratom viac ako 98 miliónov eur a viac ako 200 zamestnancami v domovskom prístave La Spezia. Ako fungujeme: kontajnerová námorná doprava je intenzívny kapitálový priemysel. Disponujeme niekoľkými kontajnerovými loďami s kapacitou od 600 do 1 800 teus. Máme kontajnerovú flotilu s viac ako 27 000 jednotkami a priamo prevádzkujeme náš viacúčelový terminál v La Spezia, Terminal del Golfo. Náš partner Nora vlastní a prevádzkuje vnútrozemské skladisko s rozlohou viac ako 80 000 m2 v Santo Stefano Magra na skladovanie, opravy a údržbu kontajnerov. Sme partnermi vo viacerých európskych a stredomorských prepravných agentúrach.

Oficiálna webová stránka: www.tarros.it

Pomoc pri sledovaní Tarrosa

Formát čísla sledovania kontajnera Tarros

Keď posielate s Tarrosom, dostanete číslo na sledovanie kontajnera Tarros vo formáte GETU1234567, GETU je predpona Tarrosu. Zistite viac informácií o čísle sledovania kontajnera Tarros z obrázku nižšie.
sledovanie kontajnerov tarros

Centrum pomoci Tarros Container Tracking

Ak máte problém s naším systémom Tarros Tracking, zadajte svoj problém tu, pomôžeme vám čo najskôr.
Vyhlásenie: NEMÔŽEME kontaktovať dopravcu ani iných vo vašom mene, môžeme vám len pomôcť sledovať váš balík pomocou čísla sledovania kontajnera Tarros v oficiálnom sledovacom systéme.

Dajte nám vedieť, pokúsime sa pre vás sledovať stav. Nemôžeme vás však kontaktovať v súvislosti s akýmkoľvek problémom so zásielkou. Ak potrebujete akúkoľvek podporu, kontaktujte ich oficiálny tím podpory.

užitočné odkazy

Sledujte viac kontajnerových zásielok