TAL Sledování Kontejnerů,Track TAL Container (24 Hrs)

Níže zadejte sledovací číslo kontejneru TAL , mělo by mít formát TCLU1234567, získejte stav kontejneru TAL v reálném čase.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

O společnosti TAL International

mezinárodní sledováníTAL International je jedním z nejstarších a největších světových pronajímatelů intermodálních nákladních kontejnerů. Byli jsme založeni v roce 1963 brzy po rozvoji kontejnerového obchodu a dnes obsluhujeme prakticky všechny hlavní lodní linky na světě. Své podnikání provozujeme prostřednictvím 17 kanceláří v 11 zemích a přibližně 230 kontejnerových skladů třetích stran ve 40 zemích.

Náš vozový park zahrnuje více než 2 miliony TEU suchých kontejnerů, chlazených kontejnerů, cisternových kontejnerů, otevřených vík, plochých regálů, podvozků, agregátů a paletových kontejnerů, díky čemuž je TAL jednou z největších společností na leasing kontejnerů na světě.

Nápověda TAL International Tracking

  • Pokud máte problém s naším systémem sledování kontejnerů, sledujte svůj kontejner přímo na webu TAL .
  • Pokud nezískáváte žádné informace o sledování z oficiálních stránek TAL, raději kontaktujte TAL .

Formát čísla sledování kontejneru TAL

Když odesíláte s TAL, získáte číslo sledování kontejneru TAL ve formátu TCLU1234567, TCLU je jedna z předpon TAL. TAL International má následující předponu: TRLU , TRDU , TOLU , TPHU , ICSU , TPXU , TDRU , TCLU a IKSU .

Zjistěte více informací o čísle sledování kontejneru TAL z obrázku níže.
sledování kontejnerů

Centrum nápovědy TAL Container Tracking

Pokud máte problém s naším systémem sledování kontejnerů TAL, odešlete svůj problém zde, pomůžeme vám co nejdříve.
Prohlášení : NEMŮŽEME vaším jménem kontaktovat přepravce nebo jiné osoby, můžeme vám pouze pomoci sledovat váš balíček pomocí vašeho sledovacího čísla kontejneru TAL v oficiálním sledovacím systému.

Dejte nám prosím vědět, pokusíme se pro vás sledovat stav. Nemůžeme vás však kontaktovat ohledně jakéhokoli problému se zásilkou. Pro jakoukoli podporu se obraťte na jejich oficiální tým podpory.

užitečné odkazy

Sledujte více kontejnerových zásilek