SITC Sledování Kontejnerů,Track SITC Container (24 Hrs)

Níže zadejte své sledovací číslo kontejneru SITC , mělo by mít formát SITU1234567, získejte stav kontejneru SITC v reálném čase.

O SITC

sitc sledováníSITC International Holdings Co., Ltd. je přední logistická společnost v oblasti vnitroasijské dopravy. Její obchodní působnost pokrývá kontejnerovou lodní dopravu, správu lodí, zprostředkování lodí, mezinárodní spedici, LCL, projektovou logistiku, logistické dodávky, celní zprostředkovatele, skladování, kontejnerové depo, přístav, přepravní agenturu, hromadný náklad atd. V současné době jsou Shipping Group a Logistics Group dvě hlavní divize v rámci SITC Intl. Holdings.

Oficiální stránky: www.sitc.com

Nápověda ke sledování SITC

  • Pokud máte problém s naším systémem sledování kontejnerů, sledujte svůj kontejner přímo na webu SITC .
  • Pokud z oficiálních stránek SITC nezískáte žádné informace o sledování, raději kontaktujte SITC .

Formát sledovacího čísla kontejneru SITC

Když odesíláte se SITC, získáte sledovací číslo kontejneru SITC ve formátu SITU1234567, SITU je předpona SITC. Zjistěte více informací o sledovacím čísle kontejneru SITC z obrázku níže.
sledování sitc kontejnerů

Centrum nápovědy pro sledování kontejnerů SITC

Pokud máte problém s naším systémem sledování SITC, odešlete svůj problém zde, pomůžeme vám co nejdříve.
Prohlášení : NEMŮŽEME vaším jménem kontaktovat přepravce nebo jiné osoby, můžeme vám pouze pomoci sledovat váš balíček pomocí čísla sledování kontejneru SITC v oficiálním sledovacím systému.

Dejte nám prosím vědět, pokusíme se pro vás sledovat stav. Nemůžeme vás však kontaktovat ohledně jakéhokoli problému se zásilkou. Pro jakoukoli podporu se obraťte na jejich oficiální tým podpory.

užitečné odkazy

Sledujte více kontejnerových zásilek

Leave a Comment

Your email address will not be published.