SINOTRANS Sledovanie Kontajnerov,Track SINOTRANS Container (24 Hrs)

Nižšie zadajte svoje číslo sledovania kontajnera Sinotrans , malo by mať formát SNTU1234567, získajte stav kontajnera Sinotrans v reálnom čase.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

O kontajnerových linkách Sinotrans

sledovanie sinotransovSinotrans Container Lines Co., Ltd (Sinolines) bola založená v Šanghaji 28. mája 1998. Ako špecializovaná dcérska spoločnosť skupiny Sinotrans&CSC, ktorá je popredným poskytovateľom integrovaných logistických služieb a veľkým štátnym podnikom, je Sinolines zodpovedná hlavne za centralizovaná prevádzka medzinárodnej kontajnerovej prepravy systému Sinotrans&CSC.

Sinolines neustále rozvíja svoje podnikanie, založila pobočky v Dalian, Tianjin, Pekingu, Qingdao, Ningbo, Nanjing, Fuzhou, Xiamen a Shenzhen. V závislosti od veľkej siete Sinotrans&CSC naše služby pokrývajú takmer všetky hlavné mestá a prístavy Číny až do zámoria, vrátane Japonska, Kórey, Hong Kongu, Taiwanu, Austrálie, Filipín, Singapuru, Vietnamu a Indonézie.

Oficiálna webová stránka: www.sinolines.com

Pomocník Sinotrans Tracking

  • Ak máte problém s naším systémom sledovania kontajnerov, sledujte svoj kontajner priamo na webovej stránke Sinotrans .
  • Ak nedostanete žiadne informácie o sledovaní z oficiálnej webovej stránky Sinotrans, radšej kontaktujte Sinotrans .

Formát čísla sledovania kontajnerov Sinotrans

Keď posielate so Sinotransom, dostanete sledovacie číslo kontajnera Sinotrans vo formáte SNTU1234567, SNTU je jedna z predpôn Sinotrans. Sinotrans má štyri predpony, sú to SNBU , SNHU , SNTU, SNGU a SNCU .

Zistite viac informácií o čísle sledovania kontajnera Sinotrans z obrázku nižšie.
sledovanie kontajnerov sinotrans

Centrum pomoci Sinotrans Container Tracking

Ak máte problém s naším systémom sledovania Sinotrans, zadajte svoj problém tu, pomôžeme vám čo najskôr.
Vyhlásenie : NEMÔŽEME kontaktovať prepravcu alebo iných vo vašom mene, môžeme vám len pomôcť sledovať váš balík pomocou čísla sledovania kontajnera Sinotrans v oficiálnom sledovacom systéme.

Dajte nám vedieť, pokúsime sa pre vás sledovať stav. Nemôžeme vás však kontaktovať v súvislosti s akýmkoľvek problémom so zásielkou. Ak potrebujete akúkoľvek podporu, kontaktujte ich oficiálny tím podpory.

užitočné odkazy

Sledujte viac kontajnerových zásielok