SINOTRANS Sledování Kontejnerů,Track SINOTRANS Container (24 Hrs)

Níže zadejte své sledovací číslo kontejneru Sinotrans, mělo by mít formát SNTU1234567, získejte stav kontejneru Sinotrans v reálném čase.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

O Sinotrans Container Lines

sinotrans sledováníSinotrans Container Lines Co., Ltd (Sinolines) byla založena v Šanghaji dne 28. května 1998. Jako specializovaná dceřiná společnost Sinotrans&CSC Group,, která je předním poskytovatelem integrovaných logistických služeb a velkým státním podnikem, je Sinolines odpovědná především za centralizovaný provoz mezinárodní kontejnerové přepravy systému Sinotrans&CSC.

Sinolines neustále rozvíjí podnikání, zřizuje pobočky v Dalian, Tianjin, Peking, Qingdao, Ningbo, Nanjing, Fuzhou, Xiamen a Shenzhen. V závislosti na skvělé síti Sinotrans&CSC naše služby pokrývají téměř všechna hlavní města a přístavy Číny až do zámoří, včetně Japonska, Koreje, Hong Kongu, Tchaj-wanu, Austrálie, Filipín, Singapuru, Vietnamu a Indonésie.

Oficiální webová stránka: www.sinolines.com

Nápověda pro sledování Sinotrans

  • Pokud máte problém s naším systémem sledování kontejnerů, sledujte prosím svůj kontejner přímo na webu Sinotrans .
  • Pokud nedostanete žádné informace o sledování z oficiálních stránek Sinotrans, raději kontaktujte Sinotrans .

Formát sledovacího čísla kontejneru Sinotrans

Když posíláte se Sinotransem, dostanete sledovací číslo kontejneru Sinotrans ve formátu SNTU1234567, SNTU je jedna z předpon Sinotrans. Sinotrans má čtyři předpony, jsou to SNBU , SNHU , SNTU, SNGU a SNCU .

Zjistěte více informací o sledovacím čísle kontejneru Sinotrans z obrázku níže.
Sledování kontejnerů sinotrans

Centrum nápovědy Sinotrans Container Tracking

Pokud máte problém s naším Sinotrans Tracking systémem, odešlete svůj problém zde, pomůžeme vám co nejdříve.
Prohlášení : NEMŮŽEME vaším jménem kontaktovat přepravce nebo jiné osoby, můžeme vám pouze pomoci sledovat váš balíček s vaším sledovacím číslem Sinotrans Container v oficiálním sledovacím systému.

Dejte nám prosím vědět, pokusíme se pro vás sledovat stav. Nemůžeme vás však kontaktovat ohledně jakéhokoli problému se zásilkou. Pro jakoukoli podporu se obraťte na jejich oficiální tým podpory.

užitečné odkazy

Sledujte více kontejnerových zásilek