Seago Line Konteineru Izsekošana,Track Seago Line Container (24 Hrs)

Tālāk ievadiet savu Seago Line konteinera izsekošanas numuru , kam jābūt formātā SEJU1234567, lai iegūtu reāllaika Seago Line konteinera statusu.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Par Seago Line

jūras līnijas izsekošana2011. gada laikā Seago Line ir sācis apkalpot Eiropas konteineru darbības Maersk grupas vārdā ar mērķi kļūt par tirdzniecības speciālistu reģionā. Seago Line ģeogrāfiskais aptvērums ietver Eiropas reģionu, visas Vidusjūras reģiona valstis, Krieviju un Baltiju.

Seago Line ir neatkarīga vienība Maersk grupā ar saviem birojiem visās lielākajās valstīs visā reģionā. Ar vairāk nekā 300 darbiniekiem, kas apkalpo aptuveni 50 kuģus ar kopējo jaudu aptuveni 90 000 TEU, tas padara Seago Line par vienu no lielākajiem tuvsatiksmes operatoriem Eiropā un ir labi pozicionēts, lai radītu vērtību mūsu klientiem.

Seago līnijas izsekošanas palīdzība

  • Ja jums ir problēmas ar mūsu konteineru izsekošanas sistēmu, lūdzu, izsekojiet savu konteineru tieši Seago Line vietnē .
  • Ja no Seago Line oficiālās vietnes nesaņemat nekādu izsekošanas informāciju, labāk sazinieties ar Seago Line .

Sazinieties ar Seago Line sociālajos medijos

Ar Seago Line var sazināties, izmantojot tālāk norādīto

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

Seago Line konteinera izsekošanas numura formāts

Nosūtot ar Seago Line, jūs saņemsiet Seago Line konteinera izsekošanas numuru ar formātu SEJU1234567, SEJU ir Seago Line prefikss. Uzziniet vairāk Seago Line konteinera izsekošanas numura informācijas no zemāk redzamā attēla.
seago line konteineru izsekošana

Seago Line konteineru izsekošanas palīdzības centrs

Ja jums ir problēmas ar mūsu Seago Line Tracking sistēmu, iesniedziet savu problēmu šeit, mēs jums palīdzēsim, cik drīz vien iespējams.
Paziņot : mēs NEVARAM sazināties ar pārvadātāju vai citiem jūsu vārdā, mēs varam tikai palīdzēt jums izsekot jūsu paku, izmantojot jūsu Seago Line Container izsekošanas numuru oficiālajā izsekošanas sistēmā.

Lūdzu, dariet mums zināmu, mēs centīsimies izsekot jūsu statusam. Tomēr mēs nevaram sazināties jūsu vārdā par sūtījuma problēmām. Lai saņemtu atbalstu, lūdzu, sazinieties ar viņu oficiālo atbalsta komandu.

Noderīgas saites

Izsekojiet vairāk konteineru sūtījumu