SARJAK Konteineru Izsekošana,Track SARJAK Container (24 Hrs)

Tālāk ievadiet savu SARJAK konteinera izsekošanas numuru , kura formāts ir SJKU1234567, lai iegūtu reāllaika SARJAK konteinera statusu.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Par SARJAK konteineru līnijām

sēriju izsekošanaSARJAK Container Lines tika dibināts 2003. gada oktobrī Mumbajā kā vēl viens kravu ekspedīcijas uzņēmums. Taču ļoti īsā laikā SARJAK Management saprata, ka, lai gūtu panākumus, viņiem ir jāatrod niša kuģniecības nozarē.

Pirmajos izaugsmes gados Indijas plānotāji beidzot nolēma uzlabot savu infrastruktūru un pielāgot to globālajam standartam. Tajā pašā laikā mirstošā Indijas ekonomika tika atvērta ārvalstu investoriem un Indijas uzņēmumiem, kuriem vajadzēja pielāgoties, lai konkurētu globālajā tirgū.

Oficiālā vietne: www.sarjak.com

SARJAK izsekošanas palīdzība

  • Ja jums ir problēmas ar mūsu konteineru izsekošanas sistēmu, lūdzu, izsekojiet savu konteineru tieši SARJAK vietnē .
  • Ja no SARJAK oficiālās vietnes nesaņemat izsekošanas informāciju, labāk sazinieties ar SARJAK .

SARJAK konteinera izsekošanas numura formāts

Nosūtot ar SARJAK, jūs saņemsiet SARJAK konteinera izsekošanas numuru formātā SJKU1234567, SJKU ir SARJAK prefikss. Uzziniet vairāk SARJAK konteinera izsekošanas numura informācijas no zemāk redzamā attēla.
sēriju izsekošana

SARJAK konteineru izsekošanas palīdzības centrs

Ja jums ir problēmas ar mūsu SARJAK izsekošanas sistēmu, iesniedziet savu problēmu šeit, mēs jums palīdzēsim, cik drīz vien iespējams.
Paziņot : mēs NEVARAM sazināties ar operatoru vai citiem jūsu vārdā, mēs varam tikai palīdzēt jums izsekot jūsu paku, izmantojot SARJAK konteinera izsekošanas numuru oficiālajā izsekošanas sistēmā.

Lūdzu, dariet mums zināmu, mēs centīsimies izsekot jūsu statusam. Tomēr mēs nevaram sazināties jūsu vārdā par sūtījuma problēmām. Lai saņemtu atbalstu, lūdzu, sazinieties ar viņu oficiālo atbalsta komandu.

Noderīgas saites

Izsekojiet vairāk konteineru sūtījumu