Safmarine Konteyner Takibi,Track Safmarine Container (24 Hrs)

Safmarine takip numaranızı aşağıya yazın, ekspres takip sistemimiz ile canlı teslimat bilgilerini alın.

Safmarin Hakkında

safmarin takibiSafmarine (Safmarine Container Lines NV), dünya çapında konteyner ve dökme yük nakliye hizmetleri sunan uluslararası bir nakliye işletmesidir. 1946’da Güney Afrikalı sanayiciler ve Amerikalı armatörler tarafından kurulan Safmarine, günümüzde kuzey/güney ticareti ve Afrika uzmanı olarak tanınmaktadır. Hat, dünya çapında 130’dan fazla ülkede temsil edilmekte ve 1200’den fazla denizci hizmetlerini satmaktadır. Safmarine’in merkezi ve tescili Belçika’nın Antwerp kentinde, 1996 yılından bu yana, SPK’nın bir sonucu olan Belçika konteyner hattı CMBT’yi satın alma işlemini tamamladığı zamandan beri kayıtlıdır. 1999’da Safmarine, Danimarkalı AP Moller-Maersk Group şirketi tarafından satın alındı ​​ve Maersk, Safmarine markasını tamamen Maersk Sealand’e entegre etmektense markasını korumayı seçti. 2002 yılında Safmarine, Torm Lines’ı satın aldı.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Safmarine İzleme Yardımı

  • Konteyner takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, lütfen konteynerinizi doğrudan Safmarine web sitesi üzerinden takip edin .
  • Safmarine resmi web sitesinden izleme bilgisi almazsanız, Safmarine ile iletişime geçmeniz daha iyi olur .

Safmarin Haberleri

  • Safmariners, Uluslararası Mandela Günü’nü kutladı

Safmarine ile Sosyal Medyada İletişime Geçin

Safmarine ile aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçilebilir:

  • Facebook
  • Linkedin
  • heyecan

Safmarine Konteyner Takip Numarası Formatı

Safmarine ile gönderi yaptığınızda, SAMU1234567 biçiminde bir Safmarine konteyner takip numarası alacaksınız, SAMU, Safmarine’in ön ekidir. Safmarine’in iki ön eki vardır: SAMU ve CMBU . Aşağıdaki resimden daha fazla Safmarine konteyner takip numarası bilgisini öğrenin.

safmarin takibi

İlgili İzleme

Safmarine Tracking Yardım Merkezi

Safmarine Takip sistemimiz ile ilgili bir sorununuz varsa, sorununuzu buradan iletin, en kısa sürede size yardımcı olalım.
Beyan : Sizin adınıza taşıyıcı veya başkalarıyla iletişime geçemiyoruz, sadece resmi takip sistemindeki Safmarine takip numaranızla paketinizi takip etmenize yardımcı olabiliriz.

Lütfen bize bildirin, durumunuzu sizin için takip etmeye çalışacağız. Ancak, herhangi bir gönderi sorunuyla ilgili olarak sizin adınıza iletişime geçemiyoruz. Herhangi bir destek için lütfen resmi destek ekibiyle iletişime geçin.

kullanışlı bağlantılar

Daha Fazla Konteyner Gönderisini Takip Edin