Safmarine Konteineru Izsekošana,Track Safmarine Container (24 Hrs)

Tālāk ierakstiet savu Safmarine izsekošanas numuru, lai saņemtu informāciju par piegādi tiešsaistē, izmantojot mūsu ātrās izsekošanas sistēmu.

Par Safmarinu

safmarīna izsekošanaSafmarine (Safmarine Container Lines NV) ir starptautisks kuģniecības uzņēmums, kas piedāvā konteineru un lielapjoma pārvadājumu pakalpojumus visā pasaulē. Safmarine, ko 1946. gadā izveidoja Dienvidāfrikas rūpnieki un amerikāņu kuģu īpašnieki, tagad ir plaši pazīstams kā ziemeļu/dienvidu tirdzniecības un Āfrikas speciālists. Līnija ir pārstāvēta vairāk nekā 130 valstīs visā pasaulē, un savus pakalpojumus pārdod vairāk nekā 1200 jūrnieku. Safmarine galvenā mītne atrodas un reģistrēta Antverpenē, Beļģijā, kopš 1996. gada, kad tā pabeidza Beļģijas konteineru līnijas CMBT iegādi, kas savukārt bija CMB izaugums. 1999. gadā Safmarine iegādājās Dānijas uzņēmums AP Moller-Maersk Group, un Maersk izvēlējās saglabāt Safmarine zīmolu, nevis pilnībā integrēt to Maersk Sealand. 2002. gadā Safmarine iegādājās Torm Lines.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Safmarine izsekošanas palīdzība

  • Ja jums ir problēmas ar mūsu konteineru izsekošanas sistēmu, lūdzu, izsekojiet savu konteineru tieši Safmarine vietnē .
  • Ja nesaņemat izsekošanas informāciju no Safmarine oficiālās vietnes, labāk sazinieties ar Safmarine .

Safmarine ziņas

  • Safmarīni svin Starptautisko Mandelas dienu

Sazinieties ar Safmarine sociālajos medijos

Ar Safmarine var sazināties, izmantojot tālāk norādīto

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

Safmarine konteinera izsekošanas numura formāts

Nosūtot ar Safmarine, jūs saņemsiet Safmarine konteinera izsekošanas numuru ar formātu SAMU1234567, SAMU ir Safmarine prefikss. Safmarine ir divi prefiksi: SAMU un CMBU . Uzziniet vairāk Safmarine konteineru izsekošanas numura informācijas no zemāk redzamā attēla.

safmarīna izsekošana

Saistītā izsekošana

Safmarine izsekošanas palīdzības centrs

Ja jums ir problēmas ar mūsu Safmarine izsekošanas sistēmu, iesniedziet savu problēmu šeit, mēs jums palīdzēsim, cik drīz vien iespējams.
Paziņot : mēs NEVARAM sazināties ar operatoru vai citiem jūsu vārdā, mēs varam tikai palīdzēt jums izsekot jūsu paku, izmantojot jūsu Safmarine izsekošanas numuru oficiālajā izsekošanas sistēmā.

Lūdzu, dariet mums zināmu, mēs centīsimies izsekot jūsu statusam. Tomēr mēs nevaram sazināties jūsu vārdā par sūtījuma problēmām. Lai saņemtu atbalstu, lūdzu, sazinieties ar viņu oficiālo atbalsta komandu.

Noderīgas saites

Izsekojiet vairāk konteineru sūtījumu