NYK Konteineru Izsekošana,Track NYK Container (24 Hrs)

Tālāk ievadiet savu NYK konteinera izsekošanas numuru , kura formāts ir NYKU1234567, lai iegūtu reāllaika NYK Line konteinera statusu.

Par NYK Line

nyc izsekošanaVairāk nekā 120 darbības gadu laikā NYK grupa ir attīstījusies no jūras transporta grupas par visaptverošu loģistikas pakalpojumu sniedzēju, kas tagad piedāvā pakalpojumus pa jūru, sauszemi un gaisu. NYK grupa cenšas īstenot grupas misijas paziņojumu, jo katrs darbinieks cenšas attaisnot savu klientu cerības un iegūt sabiedrības uzticību.

NYK līnijas izsekošanas palīdzība

  • Ja jums ir problēmas ar mūsu konteineru izsekošanas sistēmu, lūdzu, izsekojiet savu konteineru tieši NYK Line vietnē .
  • Ja NYK Line oficiālajā tīmekļa vietnē nesaņemat nekādu izsekošanas informāciju, labāk sazinieties ar NYK Line .

NYK Line ziņas

Sazinieties ar NYK Line sociālajos medijos

Ar NYK Line var sazināties, izmantojot tālāk norādīto

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

NYK konteinera izsekošanas numura formāts

Nosūtot ar NYK Line, jūs saņemsiet NYK Line konteinera izsekošanas numuru formātā NYKU1234567, NYKU ir NYK Line prefikss. NYK Line ir divi prefiksi, tie ir NYKU un NYNU . Uzziniet vairāk NYK Line konteinera izsekošanas numura informācijas no zemāk redzamā attēla.
nyk konteineru izsekošana

NYK konteineru izsekošanas palīdzības centrs

Ja jums ir problēmas ar mūsu NYK izsekošanas sistēmu, iesniedziet savu problēmu šeit, mēs jums palīdzēsim, cik drīz vien iespējams.
Paziņot : mēs NEVARAM sazināties ar operatoru vai citiem jūsu vārdā, mēs varam tikai palīdzēt jums izsekot jūsu paku, izmantojot jūsu NYK konteinera izsekošanas numuru oficiālajā izsekošanas sistēmā.

Lūdzu, dariet mums zināmu, mēs centīsimies izsekot jūsu statusam. Tomēr mēs nevaram sazināties jūsu vārdā par sūtījuma problēmām. Lai saņemtu atbalstu, lūdzu, sazinieties ar viņu oficiālo atbalsta komandu.

Noderīgas saites

Izsekojiet vairāk konteineru sūtījumu

Leave a Comment

Your email address will not be published.