NORDANA Konteinerio Stebėjimas,Track NORDANA Container (24 Hrs)

Toliau įveskite savo Nordana konteinerio sekimo numerį , kurio formatas turi būti NODU1234567, kad gautumėte Nordana konteinerio būseną realiuoju laiku.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Apie Nordaną

Nordana sekimasNordanos vardasyra paimtas iš Norvegijos ir Danijos fono. Paslauga pradėta teikti 1957 m. kaip bendra Norvegijos Fearnley & Eger ir Danijos DFDS įmonė. Vėliau F & E nusprendė pasitraukti ir paslauga buvo tęsiama vadovaujant Danijai, tačiau pavadinimas išlieka toks pat stiprus kaip ir anksčiau. Iš pradžių paslauga buvo grindžiama pervežimais iš Viduržemio jūros į Karibų jūrą, Centrinę Ameriką ir Meksiką, o laivai grįžo į Viduržemio jūrą per JAV/Skandinaviją. Įsibėgėjus naftos ir dujų žvalgybai Šiaurės Afrikoje, 1961 m. buvo pradėtas tiesioginis susisiekimas iš JAV į Viduržemio jūrą, o įplaukimai į Skandinavijos uostus buvo sustabdyti. 1969 m. tarnyboje buvo pradėti naudoti keturi įprastiniai seseriniai laivai, kurių keliamoji galia 85 tonos, siekiant patenkinti didėjančią didesnių ir sunkesnių krovinių paklausą Šiaurės Afrikoje.

Didėjant spūstims Šiaurės Afrikos uostuose tapo akivaizdu, kad norint gauti pirmenybę švartavimui reikia specializuoto tonažo. 1979 m. buvo pristatyti keturi daugiafunkciniai ro-ro laivai. Laivai pasiūlė visiškai naują, unikalią ir sudėtingą krovinių tvarkymo koncepciją prekybai, o tai buvo naudinga daugeliui skirtingų linijos klientų. Pristačius pažangiausią ro-ro koncepciją, laivai buvo greitai išsiųsti net į sudėtingiausius uostus. Nuo to laiko „Nordana“ išplėtė geografinę aprėptį, pagerino dažnius ir išplėtė savo paslaugas, kad taptų vienu iš pirmaujančių daugiafunkcinių ro-ro lainerių. Šiandien Nordana yra pripažinta kaip specializuota vežėja, galinti patenkinti įvairius mūsų klientų poreikius, susijusius su krovinių tvarkymu, patikimumu ir įplaukimais į uostą.

Oficiali svetainė: www.nordana.com

Nordana sekimo pagalba

  • Jei turite problemų su mūsų konteinerių sekimo sistema, stebėkite savo konteinerį tiesiogiai Nordana svetainėje .
  • Jei iš oficialios „Nordana“ svetainės negaunate jokios stebėjimo informacijos, geriau susisiekite su „Nordana“ .

„Nordana“ konteinerio sekimo numerio formatas

Kai siunčiate su Nordana, gausite Nordana konteinerio sekimo numerį, kurio formatas NODU1234567, NODU yra Nordana prefiksas. Sužinokite daugiau „Nordana“ konteinerio sekimo numerio informacijos žemiau esančioje nuotraukoje.
Nordana konteinerių sekimas

„Nordana“ konteinerių stebėjimo pagalbos centras

Jei turite problemų dėl mūsų Nordana konteinerių sekimo sistemos, pateikite savo problemą čia, mes jums padėsime kuo greičiau.
Pareikšti: Mes NEgalime susisiekti su operatoriumi ar kitais asmenimis jūsų vardu, galime tik padėti jums sekti jūsų paketą naudodami jūsų Nordana Container sekimo numerį oficialioje sekimo sistemoje.

Naudingos nuorodos

Stebėkite daugiau konteinerių siuntų