MSC Konteineru Izsekošana,Track MSC Container (24 Hrs)

Tālāk ievadiet savu MSC konteinera izsekošanas numuru , kura formāts ir MSCU1234567, lai iegūtu reāllaika MSC konteinera statusu.

Par MSC

msc izsekošanaMSC tic, ka ir svarīgi darboties kā neatkarīgiem pārvadātājiem, ātri reaģējot uz jūsu vajadzībām, izmantojot ātrus, efektīvus un globālus risinājumus. Ar mums jūs strādājat ar vienotu, globālu un augsti specializētu uzņēmumu, kas spēj sniegt nepieciešamās atbildes uz visām jūsu konkrētajām transporta prasībām.

MSC nodrošina nepārspējamu pakalpojumu tīklu, izmantojot īpašus birojus visā pasaulē, un joprojām ir patiesi neatkarīgs un privāts uzņēmums, kas spēj ātri reaģēt uz tirgus izmaiņām un īstenot ilgtermiņa plānus bez liekas iejaukšanās vai kavēšanās.

Tālr.: +41227038888 | Vietne: www.msc.com

MSC izsekošanas palīdzība

  • Ja jums ir problēmas ar mūsu konteineru izsekošanas sistēmu, lūdzu, izsekojiet savu konteineru tieši MSC vietnē .
  • Ja no MSC oficiālās vietnes nesaņemat nekādu izsekošanas informāciju, labāk sazinieties ar MSC.

Sazinieties ar MSC sociālajos medijos

Ar MSC var sazināties, izmantojot tālāk norādīto

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

MSC konteineru ziņas

MSC konteinera izsekošanas numura formāts

Nosūtot ar MSC, jūs saņemsiet MSC konteinera izsekošanas numuru formātā MSCU1234567, MSCU ir viens no MSC prefiksiem. MSC ir šāds prefikss: MSCU , MEDU , MSPU un MSMU . Uzziniet vairāk MSC konteinera izsekošanas numura informācijas no zemāk redzamā attēla.
msc konteinera izsekošana

MSC konteineru izsekošanas palīdzības centrs

Ja jums ir problēmas ar mūsu MSC izsekošanas sistēmu, iesniedziet savu problēmu šeit, mēs jums palīdzēsim, cik drīz vien iespējams.
Paziņot : mēs NEVARAM sazināties ar operatoru vai citiem jūsu vārdā, mēs varam tikai palīdzēt jums izsekot jūsu paku, izmantojot jūsu MSC konteinera izsekošanas numuru oficiālajā izsekošanas sistēmā.

Lūdzu, dariet mums zināmu, mēs centīsimies izsekot jūsu statusam. Tomēr mēs nevaram sazināties jūsu vārdā par sūtījuma problēmām. Lai saņemtu atbalstu, lūdzu, sazinieties ar viņu oficiālo atbalsta komandu.

Noderīgas saites

Izsekojiet vairāk konteineru sūtījumu