MSC Konteinerio Stebėjimas,Track MSC Container (24 Hrs)

Toliau įveskite savo MSC konteinerio stebėjimo numerį , kurio formatas turėtų būti MSCU1234567, kad gautumėte realiojo laiko MSC konteinerio būseną.

Apie MSC

msc sekimasMSC tiki, kad svarbu veikti kaip nepriklausomiems vežėjams, greitai reaguoti į jūsų poreikius greitais, efektyviais ir visuotiniais sprendimais. Su mumis bendraujate su viena, pasauline ir labai specializuota įmone, kuri gali pateikti reikiamus atsakymus į visus jūsų konkrečius transportavimo reikalavimus.

MSC teikia neprilygstamą paslaugų tinklą per tam skirtus savo biurus visame pasaulyje ir išlieka tikrai nepriklausoma ir privati ​​kompanija, galinti greitai reaguoti į rinkos pokyčius ir įgyvendinti ilgalaikius planus be nereikalingų trukdžių ar delsimo.

Tel.: +41227038888 | Svetainė: www.msc.com

MSC sekimo pagalba

  • Jei turite problemų su mūsų konteinerių sekimo sistema, stebėkite savo konteinerį tiesiogiai MSC svetainėje .
  • Jei negaunate jokios sekimo informacijos iš oficialios MSC svetainės, geriau susisiekite su MSC.

Susisiekite su MSC socialiniuose tinkluose

Susisiekti su MSC galima šiais būdais

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

MSC konteinerių naujienos

MSC konteinerio sekimo numerio formatas

Kai siunčiate su MSC, gausite MSC konteinerio sekimo numerį, kurio formatas yra MSCU1234567, MSCU yra vienas iš MSC prefiksų. MSC turi tokį priešdėlį: MSCU , MEDU , MSPU ir MSMU . Žemiau esančiame paveikslėlyje sužinokite daugiau informacijos apie MSC konteinerio sekimo numerį.
msc konteinerio sekimas

MSC konteinerių stebėjimo pagalbos centras

Jei turite problemų su mūsų MSC sekimo sistema, pateikite savo problemą čia, mes jums padėsime kuo greičiau.
Pareikšti: Mes NEgalime susisiekti su operatoriumi ar kitais asmenimis jūsų vardu, galime tik padėti jums sekti siuntinį naudodami MSC konteinerio sekimo numerį oficialioje sekimo sistemoje.

Praneškite mums, mes stengsimės sekti jūsų būseną. Tačiau negalime jūsų vardu susisiekti dėl bet kokios siuntos problemos. Jei reikia pagalbos, susisiekite su oficialia palaikymo komanda.

Naudingos nuorodos

Stebėkite daugiau konteinerių siuntų