MATSON Konteinerio Stebėjimas,Track MATSON Container (24 Hrs)

Toliau įveskite savo „ Matson“ konteinerio stebėjimo numerį , kurio formatas turėtų būti MATU1234567, kad gautumėte „Matson“ konteinerio būseną realiuoju laiku.

Apie Matsoną

Matson sekimasBūdama Ramiojo vandenyno laivybos lyderė, „ Matson “ ir toliau stiprina savo vandenynų vežimo paslaugas, tobulindama laivyną, pirmaujanti pramonėje dėl atvykimo laiku ir remdama dabartines pastangas tobulinti Havajų ir Guamo uostų infrastruktūrą, kad ji geriausiai atitiktų būsimą augimą. Pastaraisiais metais „Matson“ laivynas pasveikino keturis naujai pastatytus konteinerinius laivus, kuriuose įrengti ekonomiškesni dyzeliniai varikliai, naujausios laivo technologijos ir daugybė „žaliųjų“ aplinkai nekenksmingų dizaino elementų.

Matson sekimo pagalba

  • Jei turite problemų su mūsų konteinerių sekimo sistema, stebėkite savo konteinerį tiesiogiai Matson svetainėje .
  • Jei negaunate jokios stebėjimo informacijos iš oficialios „Matson“ svetainės, geriau susisiekite su „Matson “ .

„Matson“ konteinerio stebėjimo numerio formatas

Kai siunčiate su Matson, gausite Matson konteinerio sekimo numerį, kurio formatas yra MATU1234567, MATU yra Matson priešdėlis. Sužinokite daugiau „Matson“ konteinerio sekimo numerio informacijos žemiau esančioje nuotraukoje.
Matson konteinerių sekimas

Matson konteinerių stebėjimo pagalbos centras

Jei turite problemų dėl mūsų „Matson Tracking“ sistemos, pateikite savo problemą čia, mes jums padėsime kuo greičiau.
Pareikšti: Mes NEgalime susisiekti su operatoriumi ar kitais asmenimis jūsų vardu, galime tik padėti jums sekti jūsų paketą naudodami „Matson Container“ sekimo numerį oficialioje sekimo sistemoje.

Praneškite mums, mes stengsimės sekti jūsų būseną. Tačiau negalime jūsų vardu susisiekti dėl bet kokios siuntos problemos. Jei reikia pagalbos, susisiekite su oficialia palaikymo komanda.

Naudingos nuorodos

Stebėkite daugiau konteinerių siuntų