MATSON Konteineri Jälgimine,Track MATSON Container (24 Hrs)

Sisestage allpool oma Matsoni konteineri jälgimisnumber , mis peaks olema vormingus MATU1234567, et saada Matsoni konteineri olek reaalajas.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Matsoni kohta

matsoni jälgimineVaikse ookeani laevanduse liidrina jätkab Matson oma ookeanitransporditeenuste tugevdamist laevastiku täiustamise, tööstuse õigeaegse saabumise rekordite ja praeguste jõupingutuste toetamise kaudu, et parandada Hawaii ja Guami sadamate infrastruktuuri, et see vastaks kõige paremini tulevasele kasvule. Viimastel aastatel on Matsoni laevastik tervitanud nelja äsja ehitatud konteinerlaeva, mis kõik on varustatud kütusesäästlikumate diiselmootorite, tipptasemel laevatehnoloogia ja mitmete “roheliste” keskkonnasõbralike disainielementidega.

Matsoni jälgimise abi

  • Kui teil on probleeme meie konteineri jälgimissüsteemiga, jälgige oma konteinerit otse Matsoni veebisaidil .
  • Kui te ei saa Matsoni ametlikult veebisaidilt jälgimisteavet, võtke parem ühendust Matsoniga .

Matsoni konteineri jälgimisnumbri vorming

Matsoniga tarnides saate Matsoni konteineri jälgimisnumbri vorminguga MATU1234567, MATU on Matsoni eesliide. Lisateavet Matsoni konteineri jälgimisnumbri kohta leiate allolevast pildist.
Matsoni konteineri jälgimine

Matsoni konteinerite jälgimise abikeskus

Kui teil on probleeme meie Matson Tracking süsteemiga, esitage oma probleem siin, me aitame teid esimesel võimalusel.
Deklareerige : me EI saa teie nimel ühendust võtta vedajaga ega teistega, saame aidata teil teie pakki jälgida ainult teie Matson Containeri jälgimisnumbriga ametlikus jälgimissüsteemis.

Palun andke meile teada, me püüame teie olekut jälgida. Siiski ei saa me teie nimel ühendust võtta mis tahes saadetise probleemiga. Toe saamiseks võtke ühendust nende ametliku tugimeeskonnaga.

Kasulikud lingid

Jälgige rohkem konteinersaadetisi