MAERSK Konteinerio Stebėjimas,Track MAERSK Container (24 Hrs)

Toliau įveskite savo Maersk sekimo numerį ir gaukite tiesioginę pristatymo informaciją naudodami mūsų greitojo sekimo sistemą.

Apie Maersk Line

maersk sekimas„ Maersk Line “, pasaulinis „AP Moller – Maersk Group“ konteinerių padalinys, skirtas teikti aukščiausio lygio į klientus orientuotas ir patikimas vandenynų pervežimo paslaugas. Mūsų vizija, sukurta remiantis tvirtu teisingumo, nuolatinės priežiūros ir naujovių paveldu, vadovavo mūsų verslo operacijoms nuo tada, kai 1904 m. išplaukė pirmasis „Maersk Line“ laivas. Laikydamiesi šios vizijos, išplėtėme savo verslą ir tapome didžiausiu pasaulyje vandenynų vežėju. . Ir mes nuolat esame pripažinti kaip patikimiausia konteinerių gabenimo kompanija.

„Maersk“ sekimo pagalba

Svetainė: www.maerskline.com

Susisiekite su „Maersk Line“ socialinėje žiniasklaidoje

Su „Maersk Line“ galite susisiekti toliau nurodytu adresu

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

 

Maersk konteinerių naujienos

„Maersk“ konteinerio stebėjimo numerio formatas

Kai siunčiate su Maersk Line, gausite Maersk Line konteinerio sekimo numerį, kurio formatas MAEU1234567, MAEU yra Maersk Line prefiksas.

„Maersk Line“ turi šį priešdėlį: MSKU, MWCU, MWMU, MAEU, SEAU, APMU, MHHU, MSFU, PONU, POCU, KNLU, OCLU, NDLU, FRLU, MCAU, MCHU, MSAU, FAAU, TORU, LOTU, MGBU, MIEU , SCMU, HDLU, MRKU, MSWU, MVIU, MNBU, MCRU, MMAU, BSLU ir MALU.

Sužinokite daugiau Maersk linijos konteinerio sekimo numerio informacijos žemiau esančioje nuotraukoje.
maersk konteinerių sekimas

Susijęs stebėjimas

„Maersk Tracking“ pagalbos centras

Jei turite problemų dėl mūsų „Maersk Tracking“ sistemos, pateikite savo problemą čia, mes jums padėsime kuo greičiau.
Pareikšti: Mes NEgalime susisiekti su operatoriumi ar kitais asmenimis jūsų vardu, galime tik padėti jums sekti siuntinį naudodami „Maersk“ sekimo numerį oficialioje sekimo sistemoje.

Praneškite mums, mes stengsimės sekti jūsų būseną. Tačiau negalime jūsų vardu susisiekti dėl bet kokios siuntos problemos. Jei reikia pagalbos, susisiekite su oficialia palaikymo komanda.

Naudingos nuorodos

Stebėkite daugiau konteinerių siuntų