KLINE Śledzenie Kontenerów,Track KLINE Container (24 Hrs)

Wprowadź poniżej swój numer śledzenia kontenera linii „K” , powinien mieć format KKLU1234567, uzyskaj status kontenera linii „K” w czasie rzeczywistym.

O linii „K”

Śledzenie linii „K”„K” Line America (KAM) zapewnia dynamiczne środowisko pracy, w którym mogą rozwijać się asertywne i zmotywowane osoby. Zależy nam na dostarczaniu najnowocześniejszych technologii, wymagającego środowiska pracy i możliwości rozwoju w dobrze prosperującej organizacji. „K” Line America, Inc. nie uczestniczy w załogowych statkach, ponieważ jest to obsługiwane wyłącznie za granicą. Nie możemy udzielić informacji na temat procedur zatrudniania. Cała siła robocza na lądzie Stanów Zjednoczonych jest zakontraktowana na podstawie układów zbiorowych z MZDM i ILA, a „K” Line America, Inc. nie jest stroną tych układów. Osoby zainteresowane zatrudnieniem na lądzie powinny skontaktować się z jednym z tych związków.

Pomoc dotycząca śledzenia linii „K”

  • Jeśli masz problem z naszym systemem śledzenia kontenerów, śledź swój kontener bezpośrednio na stronie K-line .
  • Jeśli nie otrzymasz informacji o śledzeniu z oficjalnej strony K-line, lepiej skontaktuj się z K-line .

Kontakt „K” Lineon Social Media

Z linią „K” można się skontaktować za pośrednictwem następujących

  • Facebook
  • Linkedin
  • Świergot

Format numeru śledzenia kontenera linii „K”

Gdy wysyłasz za pomocą linii „K”, otrzymasz numer śledzenia kontenera linii „K” w formacie KKLU1234567. Linia „K” posiada prefiks: KKLU , KKFU , KKTU , KLFU , KLTU , ESSU i AKLU .

Dowiedz się więcej informacji o numerze śledzenia kontenera linii „K” z poniższego obrazu.
Śledzenie linii K

Centrum pomocy śledzenia kontenerów linii „K”

Jeśli masz problem z naszym systemem śledzenia kontenerów „K” Line, zgłoś swój problem tutaj, pomożemy Ci tak szybko, jak to możliwe.
Oświadczenie : NIE możemy skontaktować się z przewoźnikiem ani innymi osobami w Twoim imieniu, możemy tylko pomóc Ci śledzić przesyłkę za pomocą numeru śledzenia kontenera „K” Line w oficjalnym systemie śledzenia.

Daj nam znać, postaramy się śledzić status dla Ciebie. Nie możemy jednak skontaktować się w Twoim imieniu w sprawie jakichkolwiek problemów z wysyłką. Aby uzyskać pomoc, skontaktuj się z ich oficjalnym zespołem pomocy technicznej.

Przydatne linki

Śledź więcej przesyłek kontenerowych

Leave a Comment

Your email address will not be published.